• allah belanızı versin sizin. gs’yi ittirmeye devam ediyorlar. allah’tan korkmaz kuldan utanmazlar. allah sizi bildiği gibi yapsın. küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.
  • hakemlerinin telefonlarına mukayyet olamayan kuruldur,hepsi tiyatro,hepsi.

`http://sayfala.com/…-hakemi-aradigini-acikladi-3032`
  • ilk defa bir takımın pozisyonu için açıklama yapmışlar. bilin bakalım hangi takım? tabii ki cincon. peki fenerbahçe'nin evvel ki maçında serdar aziz'in penaltı pozisyonu için neden açıklama yapmadı?
  • sizin yapacağınız semineri sikeyim. ismail’in ikinci sarı kartı doğru imiş. ula o zaman galatasaray nasıl her maç 5 tane sarı kart görmüyor.

gerçi başındaki adam fenerbahçe başkanı ile mahkemelik olmuş, ne bekleyeceksin bu kurumdan.

seminer yapmış herifler. pozisyon pozisyon konuşuyolar. fenerbahçe-trabzon maçı 0-1 iken verilmeyen penaltıyı konuşmamışlar bile. en sonunda cidden delirteceksiniz ha bizi.

maç 0-3 iken fenerbahçe lehine verilen penaltı varmış da. o iptal edilmeliymiş. sikiklere bak sikiklere. ya sizin maç 0-3 olduktan sonra fener 10 kişiyken verdiğiniz penaltıya sokam. geri alın lan golü. 0-1’ken penaltıyı vermiyorsun. seminerde konuşmuyorsun. varsa yoksa 0-3’ken verilen penaltı. yüzsüz herifler, size rağmen lider fenerbahçe bu da size dert olsun.

omurgasız herif, önce sen istifa edeceksin sonra bylockçu patronun.
  • fenerbahçe'nin ve galatasaray'ın ilk iki haftada maçlarını yöneten hakemlere ligin üçüncü haftasında görev vermemişler. ilk haftada yöneten hakemlerin cezası iki haftayı buldu. bir şey deniyorlar ama çözemedim hala. maç sonuçlarından mı memnun değiller acaba? bu hafta hiç bir hakem galatasaray'a kırmızı kart çıkaramaz herhalde. fenerbahçe de ölse trabzonspor maçını kazanamaz.
  • lağvedilmesi gereken bir başka kurum.
  • aklı selim bütün spor yorumcularının (erman toroğlu dahil) da hemfikir olduğu gibi malum takımın fanatik taraftarları tarafından ele geçirilmiş yapı. burası temizlenmeden türk futboluna başarı gel-me-ye-cek. adamlar resmen talimat almış gibi net pozisyonlarda gözlerine far tutulmuş tavşan gibi kalıyorlar.

siz kendinizi zeki başkalarını da salak sanmaya devam edin. son pişmanlık fayda etmeyecek.
  • buna mensup 5 adet hakem dün antalyaspor’u mahvetti. önce penaltısı verilmedi sonra kaleciye ikinci sarı kart verilmedi. ben tabi ki biliyorum o hareketi fb yapsaydı arda kardeşler denen hakem hemen kırmızıyı verecekti.

her sene aynı tiyatro izleniyor işin garibi adamlar hiç rahatsız olmuyorlar :)
  • başkanı ve üyelerinin istifa ettiği tff kurumu.

buralar karışır.
hesabın var mı? giriş yap