• tanım: üçgenle koşuyoluna pas reis.

büyük transfer.
  • şampiyonlar ligi farkı böyle bir sey iste. ülkeye gelen büyük transferlere bakın nerdeyse hepsi o sezon sampiyonlar liginde oynuyordu.
  • hem messi hem ronaldo ile oynayan nadir oyunculardan birisi şimdi necip ile oynama deneyimi yaşayacak.
  • (bkz: alo miralem, ben tosic abin)

geliyor gelmekte olan.
  • pjanic lyon'a 7.5 milyon euro'ya transfer oluyor. ondan sonra 11 milyon euro'ya roma'ya, oradan da 32 milyon euro'ya juventus'a transfer oluyor. geçen sezon da juventus'tan barça'ya 60 milyon euro'ya transfer oldu. böyle bir adamı istanbul'a getirmek büyük iştir.
  • geçen yaz hem de pandemi futbol ekonomisini vurmuşken €60m bonservisle barcelona’ya transfer olmuş adamın menemenci beşiktaş’ta ne işi var dedirten fitbolcu.
  • gece 12ye yetişirse yetişecek, şu an saraybosna da özel uçak hazırda bekliyor ıslak imzalar yetişirse özel uçakla istanbula gelip sağlık kontrolüne girip kampa geri dönecek
  • ulan haberler gerçekse çok fena kıskanırım haa. adamı ben iki sene önce dünyanın en iyi 11'i listeme alıyordum. dün barça'dan ayrılacak haberi çıkınca hemen fener kimle ilgileniyorsa masadan kalkıp bu adama gitmeli diye düşünmüştüm.
  • beşiktaş bu kadroya başarı yakalayamazsa sittin sene götü doğrultamaz demirören'den daha kötü anılacak bir başkan elde etmiş olur.
  • tuzla doğumludur. ama bu tuzla istanbul tuzla değildir uyandırayım..
hesabın var mı? giriş yap