• bu adam niye her yerde biri bana açıklayabilir mi?
    2007 yılında ilk albümünü çıkarmış. 15 yıldır gündem olan tek bir şarkısı yok ama her yerde.
    menajeri kimse murat boz'dan daha fazla kazanmalı bence, zira bütün işlerini o denli ayarlıyor ki adam tüm "popüler" dalgaları yakalayıp orada kendini konumlandırabiliyor.

"mesajını aldım,"dan ibb konserlerine geçmek büyük başarı. acun'dan sonra netflix'e de geçmiş. diziyi izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum ama bu adamdan kaçamıyorsunuz. her yerden bir şekilde karşınıza çıkıyor.
  • hele hele, insanlar gözyaşlarına boğulmuş murat boz evet diyince. gülmemek için zor tutuyorum kendimi. yarın hadise "ividd" dediği bir video yayınlasa "hç bklmezdm :((" diye yıkım yıkım yıkılacaksınız demek ki ahaha.
    yavrucum, referandumdan evet ya da hayır çıkması murat boz gibileri ırgalamaz, sevgilisiyle o yılış yılış "bakın ne kadar pomçiğiz :))" pozlarını vermesine mani olacak bir gidişatı daha tünelin ucunda beliren metro ışığı kadar görünce pılını pırtını toplar istediği ülkeye kaçar gider. olan murat'ın acun ittirmesiyle çektiği evet videosuyla, gülse birsel'in nişantaşı'ndan doğru yazdığı "ay başka ülkeye gidip ne yapacaksınız" gazlı yazıları arasında pinpon topuna dönen sana olur. gün gelir bir bakarsın ne murat kalmış, ne ahmet ne arda, ne ayşe fatma, hepsi tüyüvermiş, boğazında gittikçe sıkışan bir urganla sen kalmışsın sadece. murat'ın evetiyle yıkılıp rakı reklamıyla umutlanacağına biraz kendi istikbalini düşün artık bence.
  • "kendimi nasıl sattım" viralidir. eğer bu mesajı okuyacak olursan iyi dinle murat.

güçlü bir türkiye için 15 yılda bir adım atamayanlar başkanlıkla mı atacaklar? tüm ülke bir yere varamamışken, tek kişi mi bir yere varabilecek? siyasetten ne kadar anlıyorsun. tutuklu insanlar var bu ülkede sadece düşüncelerini söylediler diye. onları gördüğünde için sızlamıyor mu?

bence sızlamıyordur. o yüzden doğru karar vermişsin. daha gençsin bu devranın sonunu görüp utanacağın günleri bekliyorum.
  • abisi murat tarkan'ı solladı diye sayıklayadursun, tarkan neden tarkandır, murat boz neden tarkan değildir sorusunun cevabını bugün çektiği videoyla vermiş. bu saatten sonra oscar'a jüri olsa ne yazar?

an itibariyle instagram'da 6.3 milyon takipçisi var. takipçisi olan varsa lütfen unfollow etsin.

yazıların içinde hala evet de der, hayır da der, demokratik olun diyen var. mal mısınız taklit mi yapıyosunuz? adam demokratik olmanın hayal olacağı bir ülkeye evet diyor lan, alooo?
  • güçlü bir türkiye için evet dediğin zamanları unutmadım unutmayacağım. şimdi paylaşımlarınla doğrunun yanında olmaya çalışıyorsun, ama bana hiç samimi gelmiyorsun. oysa ki seni severdim. belki de gerçekten pişmansın bilemiyorum. en azından pişmansan, milyonlarca takipçin var. doğru bir yayın ve paylaşımlarla, gençlere yol gösterebilirsin, seçim zamanına kadar en azından belli bir kitlenin düşüncesini bile değiştirebilirsin. neyse ama sen zamanında başkanlık sistemi için evet dedin bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek... merak ediyorum gerçekten tüm yetkiyi neden bir kişiye verdiniz?
  • sıla'yla okul sıralarından arkadaşmışlar. sıla'dan öğrenmesi gereken çok şey var.
  • 23 nisan'da ankara belediyesi tarafından konser verdirtilen rejim değişikliği için "meşajını aldım, evet diyorum" videosu çeken zırtapoz. "atamızın" armağan ettiği çocuk bayramını birlikte kutlayacağız diyor. haysiyetsiz, 23 nisan meclis açılışının bayramı, "evet" diyenler sayesinde meclis yok şimdi, çocuk bayramı kaldı elimizde. twitter'da da ekrem imamoğlu'nun kampanyasına 100.000-tl bağışladı diye savunuluyor. cumhuriyeti, meclisi 100.000-tl'ye mi satalım? parayla geri döndürülebilecek bir şey değil bu. ne kadar geri zekalı, onursuz insan var bu memlekette, iler tutar hiçbir tarafımız yok.
  • müziğini bilmem ama o ses türkiye'de hülya ve acun 18 yaşındaki bir kızı rezil rüsva etmeye çalışırken ne kadar efendi ve düzgün bir adam olduğunu göstermiştir.
  • sandikta hayir diyecektir. video'da asik suratla bile dili evet demeye gitmiyor. sadece guclu turkiye icin ben de varim diyor.

guclu turkiye icin ben de varim. o yuzden oyum hayir.

turkiye'nin guclu olmasinin yolu akp ve rte'nin gitmesinden gecer.
hesabın var mı? giriş yap