• https://twitter.com/…tatus/1152197110252658688?s=20

''kendi düşen ağlamaz.'' dedirten yorumlar.sen gider bu ülkedeki cahil muhafazakar-milliyetçi tayfanın duyguları üzerine amigo gibi oynarsan ve oradan kendine kitle yaratırsan sonuçları da bu olur tabi.bu kitle seni kendi tarafında görüyorsa seninde onlar gibi olmanı ister.aksi halde adamlar böyle attığın fotoyu görür görmez ''lan bu kadın bizden deyil miydi? niye cehabeli kafirler gibi giyiniyor.'' diye kafada şalterleri atar.

edit: bazı dangalaklar altta ''oh olsun'' dediğimi falan iddia etmiş.bilakis burada oh olsun denilecek bir durum yok.sadece nazlı hanımın sırtını dayadığı kitlenin farkında olması gerektiğinden bahsettik.yoksa hiçbir kadına yapılacak yobaz saldırının şakşakçısı olmam bilakis karşısında olurum.
  • ahahhahaha tokat gibi adeta tokat gibi..
  • devlet bahçeli’ye sırnaşıp, gözler dolu dolu haber sunup belli bir hedef kitleyi edinmeye çalışıyordu, edinmiş demek ki işte. sorun nedir?
  • yorumlardan biri şöyle... "şortsuz bir nazlı çelik dileğiyle"

tişört de olmasın anasını satayım :)

tanım: hiç şaşırmadığım yorumlardır. ülkede daha şorta tahammül edemiyen milyonlar var.
  • dün yediğin hurmalar bugün....
    çok güldüm yaa.
  • nazlı çelik kim amk.
  • kadın yandaş bir kanalda yandaş bir şekilde program yaptığı için şu an ekşi sözlük yazarları tarafından linç ediliyor.

kadına kadın gibi ve her şeye tarafsız şekilde yaklaşmak gerekmiyor mu?

bir kadın şort giydiği için gelen saçma sapan yorumları meşrulaştırmak ne kadar mantıklı olabilir?

yorumları tasvip etmiyorum ama burada yazılanları da tasvip etmiyorum. tarafsız olalım ki laf ettiğimiz çomarlardan bir farkımız olsun

tanım: saçmalıklar silsilesi
  • kimin hayatına müdahale edilmiş/etmişiz diyenlerin marifeti.

bu ülkede bazen bazı şeylerin kafaya vura vura öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum.
  • belli bir kesimin zeka sorunu var. ama bu geri zekalılık durumu kesinlikle muhafazakar geçinen ya da olan grup için geçerli değil.

aydın geçinen tayfada zeka geriliği çok daha yaygın.
    adamlar küçücük çocuk öldürüp, arkasından küfğr etti. cenazesini basmaya çalıştı. bak alanlarda 14 yaşında bir çocuğun cenazesi yuhalandı.
    o tayfaya bütün bu vahşeti bilerek ve isteyerek açıktan destek veren kadını, o tayfaya karşı savunanlar da işte o aydın geçinen tayfa.

aynı gerizekalılar berkin elvan'ın cenaze evini silahla basmaya çalışan şahsın fotoğrafıyla, berkinin fotoğrafını da yanyana paylaşıyordu...

bana ne lan? desteklediği tayfa recm getirse karşı çıkmam desteklerim.
    müstehak bunlara.
  • gayet estetik duran bir fotoğraf. anne kızın samimi duruşu da hoşuma gitti . diğer gerizekalilar başka şeylere odaklanabilir.
hesabın var mı? giriş yap