• böyle bir gerizekalıyı kaale alıp cevap yazması yüzünden kendisine neden bu kadar boş zamanınız var demek istiyorum. insanlık çıkılıp sonra tekrar girilebilen bir şey değil.
  • daha cuk oturanı için :

sizin, benim hayatımda ne işiniz var?

(bkz: mustafa hakkında herşey)
  • içimi acıtan vedat milor'un çıkışıdır. ne hale geldik be, insanların üzülmesinden nasıl bu kadar haz alır olduk?
  • vedat milor'un hislerime tercuman olan muhtesem sorusudur.

bir adam bu kadar naif sitem edememeli ya, muazzam adam.
  • muhtemelen karşı taraf tarafından anlaşılmayacak ama ağır bir cevap olmuş.küfür etmeye bile tenezzül edecek durumda olmadığını göstermiştir.biraz çaresizlikte mevcut maalesef.bence kafasından analiz etti ve sayıca üstün olduğunu gördüğü için karşı tarafın" ne yapsam da susmayacak,anlamayacak" diyerek çaresizce bu cevabı vermiştir.
  • adam yemek yemekten başka birşey bilmiyor boş vakti o yüzden bu kadar çok.
  • vedat milor un haklı serzenişi. düşünün sevdiğiniz, değer verdiğiniz bir eşiniz var hayatınızı paylaşıyorsunuz ve içinizden gelerek sosyal medya hesabınıza eşinizle birlikte fotoğraf koyuyorsunuz ve bir sürü şerefsiz, şekilci köpeklerle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. oğlum fazla değil lan valla azcık insan olun fazla bir şey demiyoruz. her gün mezheplere, türk kadınlarına, milletin karısına kızına hakaret etmek dalga geçmek cidden hiç yormuyor mu sizi?

cidden oğlum neden bu kadar kötüsünüz hiç mi sevmediniz sevilmediniz anlayamıyorum.
  • şiiri yazılmış bir soru.
    ...
    hiç şiir okumamış gibi kötüsünüz
    bir köpeğin başını hiç okşamamış
    hiç bayram şekeri dağıtmamış
    çocukla çocuk olmamış gibi kötüsünüz.

sevinince kötüsünüz
    korkunca kötüsünüz

korkunçca ve korkakça kötüsünüz
    bu topraklardan hiç turgut uyar geçmemiş gibi kötüsünüz
    en çok da bunun için tarih sizi affetmeyecek.

(bkz: cem uslu)
    (bkz: hiç şiir okumamış gibi kötüsünüz)
  • insanın içine dokunacak kadar naif atılmış bir tokattır.
hesabın var mı? giriş yap