• fenerbahçe'nin trabzonspor'lu gökhan ünal karşılığında burak yılmaz + 3 milyon euro vermesinden sonra gördüğüm en garip transferlerden birinin aktörü olan futbolcu.

sen git david luiz'i almak için bu 25 milyon artı bu adamı ver, 2.5 sene sonra bu kez 25 milyonun bonusu olarak gönderdiğin adam için bir 25 milyon daha say.

benfica da porto'yu geçti geçecek bu transfer başarılarında, adamlar az daha 30 yaşındaki cardozo'yu da 10 küsür milyon euro'ya fenerbahçe'ye satacaklardı. daha önce de witsel gibi vasat bir futbolcuyu 40 milyon'a ruslara satmışlardı. biz de burada çenemizi yoralım işte.
  • kıymeti bilinmeyen harika futbolculardan. belki abartı denecek ama beraber oynadığı 120 milyonluk pogba'dan iki kat daha iyi oyuncu. bir defansif orta saha tam böyle olmalı işte, müthiş bir oyun okuma yeteneği var. adam sürekli top kesiyor, ahtapot gibi. yarma gibi fiziğine rağmen ayaklarına da inanılmaz hakim. müthiş topçu.
  • david luiz karşılığında benfica'ya gitmiştir. sırp, boşnak, hırvat oyuncu fetişi olan ben, bu gibi transferler karşısında üzülüyorum tabi. balkanlar fizikli yetenekler oynucu kaynarken hala güney amerika'da salak salak oyuncu aramak niye?
  • benfica'da forma giyen 1988 doğumlu sırp orta saha oyuncusu.
    benfica matic karşılığında david luiz'i kaybetse de onun yerine gencecik, canavar gibi bir oyuncu kazanmıştır.
  • sanırım unutulmuş fakat 2011-2012 sezonunda da gayet iyi performans sergilemiş futbolcu.

çoğunlukla portekiz super liga' sında şans buldu fakat avrupa' daki maçlarda da fena değildi. cenabetlik odur ki 90 dakika oynadığı maçların hiçbirini kazanamadılar o yüzden göz önüne çıkamadı. sanırım üzerinden gözlerin çekilmesi o yüzdendir.

fakat ilginç bir istatistik daha var ki o da bu adamın portekiz liginde 90 dakika çıkardığı maçların hepsinin kazanılması ve hatta 71,43%' ünün 4-1 sonuçlanmasıdır. "küsuratlı at..." diye lafa başlama sakın aksini ispat etmen durumunda az kullanılmış dalak, böbrek ,ev ,araba hazır verilmek üzere prijatel.
  • uluslararası çete nato'nun suratına tokat gibi çarpacak hareketi ile gülümsetmiştir.

https://www.olayneyseo.com/…cudan-nato-tepkisi.html
  • dünyanın en iyi orta saha oyuncularından birisidir. chelsea da kilit oyuncu rolünü oynuyor, jose mourinho yönetiminde daha etkili bir silah haline dönüştü. normal bir futbolcunun üzerinde bir fiziğe ve uzun bir boya sahip olmasına rağmen çok seri hareket ediyor. oynadığı futbol ise tamamen gösterişsiz, böyle futbolcuları çok seviyorum.
  • biraz önce biten crystal palace maçında, 90+2'de ceza sahası dışından kalecinin sağına müthiş bir füze yollayarak takımına galibiyeti getiren oyuncu. deplasmandaki son 2 maçını kaybeden, hele 2-0 geriye düşmüşken ayağa kalkarak çok iyi oynayan manchester united için ilaç gibi oldu bu gol.
  • ciddi ciddi bu adamı türkiye’ye getirebileceğini zannedenler vardı. pogba-bruno ikilisiyle uyumu muhteşem ve tek başına ikisinin açığını harika bir şekilde kapatıyor. sözleşmesini de 2023 yılına kadar uzatmış.
  • tamam fiziği gayet iyi,fiziğine göre tekniği üst düzey,topla oynama becerisi yüksek fakat chelsea'nin kötü sezon başlangıcında mı dikkatimi çekti bilmiorum bence çok ağır kalan bir futbolcu.belki de onun çabukluğundan ziyade daha ön tarafta oynayanların üretim eksikliği bana bunları yazdırıyor.chelsea hiç tat vermiyor ve bu kadro son premiere lig şampiyonu apoletli olduğu için izlediğimiz kötü futbola inanmak istemiyor oluyoruz.mourinho reis bu seviyeye kadar inmesini neden bekledi takımın,oysa biz artık şampiyonlar ligi yarı final veya final görürüz diyorduk.
hesabın var mı? giriş yap