• belçikadrum n bass'çi. 2010'da çıkmış "netsky" adında güzel bir albümü vardır, remixleri de dinlemeye değerdir.
  • rock n coke 2013' te de gidip yine yeniden dinlerim dedigim drum&bass muziklerini cok sevdigim antwerpen' in bagrindan kopmus ukala olmayan pek tabi mutevazi olan kisidir kendileri.

rock werchter 2013' te canli performansinin ardindan boyle bir kalabalik beklemiyordum cok heycanliydim kendi evimde diyen ve kendisine yapilan tezahuratin ardindan bana degil diyerek sahneye ailesini cagirip iste destek vermeniz gereken kisi bu insanlardir diyebilen yegane sanatcilardan biridir ayni zamanda.

iyi cocuktur iyi degerini bilmek lazim ah ulan acaba bizim ulkemizden boyle muzik yapabilen kisiler cikacak mi cok merak ediyorum. su an varolan genc nesile ver macbook proyu ciksin hava ve piyasa yapsin kafelerde bir tanesi isine yarayan bir sey icin kullanmasin su zikkim aletleri elin gavurlari neler yapiyo neler.
  • jamiroquai çıkışı wc için party arena sahnesinin oraya geldiğim de jamiroquai dinlediğime pişman ettiler. yaklaşık 10 dk performanslarına denk gelsem de muhteşemdiler.

şöylede o geceye benzer bir live videosunu paylaşayım.
  • rock'n coke'taki en iyi 3 performans arasına girer. muhteşemdiler.
  • özellikle jessie j'in nobody's perfect şarkısına yaptığı remix efsanedir. insan bir de sözleriyle kendi hayatını karşılaştırdığında bir şeyler buluyorsa, alır başka diyarlara götürür. bazı parçaları bünyede türkü etkisi yaratıp ağlatabilir.
  • rock n coke 2013'ün gizli yıldızı . sahnede kaldığı süre içerisinde sadece 5 dk'lık chill arası dediğinde bi durgunlaştı ama o süre içerisinde kıpır kıpır yaptı bünyeleri.
  • rakınkokta pazar gece yarısı öttürecek dj. ama kimi öttürecek, ertesi gün işe gitmeyecek genç dimağları. bir de ertesi gün işe zombi gibi gidecek ruhu genç dimağları tabi.
  • rock'n coke pişmanlığım. *
  • rock'n coke 2013'e gitme sebebimdir. cebimden düşen telefonu bulup bana geri veren güzel insanlarla beraber izlemiş olmam da ayrı bir güzelliktir.

performans sırasında çaldığı ve yakın zamanda piyasaya sürdüğü şarkılardan biri;

netsky - without you
hesabın var mı? giriş yap