• dokuzuncu nesil yazar.
  • mavi mumların ` : blue candlesışığında büyük sorunun cevabını : love is the answer` bulan kış çiçeği.
  • iyi müzikten anlıyor bu. böyleyken böyle*
  • cumartesi gunu mercan'da o bagirsak senin bu midye benim diye tikinirken yan masadan cakmagi isteyen, lakin cakmagi atarken masaya denk getiremeyip resmen yere atarak karsisinda rezil oldugum hanimefendiymis. garip bir sekilde o zaman da muhabbet ilerlesin diye beklemistim. simdi nedenini daha iyi anliyorum.

bi de sourberry djleri arasinda en sevdiklerimden biridir.
  • sourberry'nin programı bitince üzüldüğüm dj'lerinden.
  • ne derseniz cevap olarak sarı sarı gülümseyen sourberry dj'i... *

playlistinin hastasıyız...
  • sourberry nin istikrarlı bir şekilde klas şarkılar çalan iyi dj'i ünvanını az önce kaybetmiş, bir saat içinde çaktırmadan üç adet the beatles şarkıcı çalarak mübarek dj konumuna geçiş yapmıştır nazarımda.
  • komşum olur kendisi. o yüzden hadi gel yürüyüşe çıkalım bir dondurma yiyelim dese bir mesajına bakar, gelirim hemen. şu sıralar eğitim, öğretim nedeniyle akşam kaçamaklarımız sekteye uğrasa da yazın acısını çıkarırız diye umuyorum.

çok iyilik severdir bir de, sayesinde yaşadığım güzellikler için teşekkür ediyorum.
  • suyun beri yanındaki kızanlardanmış. bi de müzükten de fena anlıyoru bu kızan.
    edit: imla
hesabın var mı? giriş yap