• 'ekşi sözlük'te senin hakkında 215 sayfa entry girilmiş' diyor karşısındaki eleman.

bu da 'o 215 kişiyi satın alır ahırda çalıştırırım. şu anda ben o noktadayım yani siz değilsiniz, o yüzden istediğinizi yazabilirsiniz' şeklinde bir cümle kuruyor.

üstüne 'bana sallayanların hepsini evinden alasım geliyor' bile diyebiliyor.

vay babanın kemiği. adamın geldiği noktaya bak lan. *

allah kurtarsın. ne denir ki böylesine? yazık.
  • babasını evinden aldıranlara eurovision sorusu sormuş bir şahıs. delikanlılığı onlara yap aslanım.
  • halk okuduğunu anlamaktan aciz. deprem yaşanan bir ülke olduğu belli hala bunları nasıl konuşuyoruz , deprem yönetmeliğine uyulmuyor mu diye sitem ediyor.

edit : (bkz: #148736998)
  • komik desen komik değil, sevimli desen sevimli değil. entelektüel hiç değil. program aralarında anca boş yapıyor zevzek zevzek.
    her şeyden biraz yapıp ünlü olmaya çalışan bir kişi sadece. umarım azalarak biter.
    m.a.m kılıçdaroğlu yayınının sonuna eklediği video etikten ahlaktan yoksun olduğunu da gösteriyor.
    75 yaşında bir adam sana güvenip programına gelsin, müthiş saygılı, kibar bir dille hem yayıncıyla hem konuklarla iletişim kursun, cevap hakkı olmayacağı şekilde arkasından komplo kur ve milyonlara bu videoyu izlet. neymiş söz vermişmiş. söz verdiği insan da şeref yoksunu vasıfsızın teki.
    oğuzhanın kk'ye yaptığı en hafif tabirle soytarılık. buram buram cahillik ve art niyet.
    ben milyonlarca kişinin oy verdiği bir siyasi olsam böyle ne idüğü belirsiz tiplerin programına tenezzül edip çıkmam. rte böylelerine iyi yapıyor. sen kimsin senin vasfın ne ki ülkenin cumhurbaşkanı senin ayağına gelsin. arkasından ucuz komplolar kur diye mi gelip saatlerce dil dökecekler.
    zaten konuşmayı bilmezsin, eğitimin yok, vasfın yok.

çık kılıçdaroğlu'ndan özür dile yaptığının cahillik olduğunu, sonuçlarını hesap edemediğini söyle. saygısız seni.
  • zeki görünmesinin sebebi etrafındakilerin ondan daha salak olması olabilir.

ayrıca editi: ayrıca “hakkımda 215 sayfa entry girilmiş, o 215 kişiyi ahırda parası neyse verip çalıştırırım” demiş. arkadaş ekşi sözlükte her yazara bir sayfa verildiğini sanıyor galiba. sözlüğü baya bildiğin sözlük sanıyor olabilir. neresinden tutsan elinde kalıyor adam ya.
  • sevmemekte haklı olduğumu bugün bir kez daha tescillediğim kişi. kılıçdaroğlu videosunda yaptığı furkan bölükbaşı provokasyonu bir iş bilmemezlik değil, kasıtlı yapılan bir provokasyon.

bu oğuzhan uğur denilen şahıs, muhalifler tarafından nasıl bu kadar benimsendi, nasıl bu kadar değer gördü anlamak mümkün değil. bu herif akp'nin sosyal medya ünlüleriyle yediği içtiği ayrı gitmeyen bir herif. biraz araştırın göreceksiniz bunu. biraz omurgası olan bir adam, akp'nin sosyal medya ünlüleriyle bu denli bir samimiyet kurmaz, kimse kusura bakmasın. hem akp'den nemalanıp hem muhalif tayfanın göz bebeği olabilmek büyük marifet, ne diyelim takdir etmek lazım.

kılıçdaroğlu videosunda yaptığı ise büyük bir provokasyon. neymiş, furkan'a söz vermiş o yüzden yayınlamış. furkan denilen alçağın paylaşmış olduğu o provokatif görüntüler zaten halihazırda program içerisinde kılıçdaroğlu'na soruldu ve kılıçdaroğlu bu sorulara tek tek cevap verdi. hal böyleyken, program bitiminde ve kılıçdaroğlu'nun cevap hakkı ortadan kalkmışken neden yayınladı bu arkadaşımız bu videoyu? bu bir hata mı yoksa kasıtlı bir davranış mı? kaldı ki program konsepti konuklara soru sorma üzerine değil mi? soru harici yorum yapanları uyar mıyor mu bu arkadaş programda? ee furkan soru mu sordu yoksa dakikalarca provokasyon mu yaptı?

ayrıca neden furkan bölükbaşı? oraya gelemeyen herhangi birinin göndermiş olduğu 3-4 dakikalık yorum videolarını da yayınlayacak mı bundan sonraki programlarında oğuzhan? x kişisi şu videoyu göndermiş yayınlamak zorundayım diyecek mi? demeyecek. peki furkan kim de böyle önemli bir programda böylesine bir ayrıcalık tanındı kendisine?

biraz utanın be artık. hiç bir şeyden utanmıyorsanız bilinçsizce de olsa size destek veren muhaliflerden utanın. ne rezil adamlarsınız be siz. ayrıca rica ediyorum bu ülkenin muhalifleri artık şu tiplerin gerçek yüzünü görsün. biz bunları anlatmaktan sıkıldık siz anlamamaktan sıkılmadınız.

edit: gelen eleştiriler sonrası videodaki furkan bölükbaşı kısmını kaldırma kararı almışlar. evet, video 5 milyon izlendikten sonra... öve öve bitiremediği babala ekibinden biri çıkıp önceden ters teper dememiş de 5 milyon izlendikten sonra dank etmiş hepsine, yersen. işin acı kısmı ise yukarıda eleştirdiğim bizim muhalifler, bu açıklamayı da şampiyonluk kutlar gibi kutluyorlar tweet altında. tebrikler, alkışlar... bizim işimiz gerçekten çok zor.

edit 2: 5 milyon izlendikten sonra demişim ancak 6 milyon izlendikten sonra dank etmiş arkadaşlara. 1 milyonu yok saymayalım.

edit 3: son olarak açıklamasında şöyle bir ifade kullanıyor oğuzhan. "kabul edilmeyen videoları hep sona koyuyorduk" diyor. iyi de güzel kardeşim adam soru sormuyor ki. 5 dakika kara propaganda yapmış en sona formaliteden tek cümlelik bir soru sıkıştırmış. yav güzel kardeşim sen programına zahmet edip gelen, 7-8 saat orada bekleyen insanlara bile sürekli "çok uzatmadan sorumuzu soralım" minvalinde şeyler söylemiyor musun? yani akıl alacak şey değil, ülkede herkes aklımızla alay etmeye çalışıyor. çok yordunuz artık.
  • hepimizi evimizden aldıracakmış. aldırabiliyor mu o kısmı bilmiyorum, malum çevreyle arası iyi. ama yine de ben kendisinin yerinde olsam birine göz dağı vermek için kullanacağım en son söz evinden aldırmak olurdu herhalde.

çünkü balım, sen beni ya da ailemden birini evimden aldırırsan, ben seninle karşılaştığımda eurovision'u sormam.
  • meral akşener'e fetöcü müsünüz diye sorabiliyorsan, kandırıldık diyen adamlara da sorman lazım.
    yorumları kapatmak tam ergence olmuş bu arada.
  • kendini yavaş yavaş bitiren bodur insan.
  • kemal kılıçdaroğlu'nun katıldığı programda, adamın saatlerce uğraşıp insanlarda bıraktığı olumlu etkiyi resmen nötrlemek için videonun sonunda furkan bölükbaşı diye bir atatürk düşmanı, hüdapar sevici trolle 5 dakikalık mini bir miting yaptırmış. miting diyorum çünkü soru filan yok ortada.

video en merak edilen sıcak saatlerde 6 milyon izlendikten sonra lütfedip kaldırmış o bölümü. ama hala youtube'da hüdapar övülen karaprobagandalı ilk versiyonu kol geziyor tabiki.

salonda saatlerce bekleyen insanların bile sorulmuş bir soruyu tekrar sormasına izin vermezken, sona eklenen videoda atılan çamurların hepsi sorulmuş ve kılıçdaroğlu tarafından program boyunca zaten cevap verilmişken, o videonun yine de en sona eklemlenmesi sürecini çok merak ettim doğrusu. kimlerin talepleri, ısrarları oldu? "kısalt şu videoyu öyle yolla kardeşim", "burda soru filan yok" diyemedin mi?

tekrar anladım ki bu eleman sadece bizlerle ülkeye dair ortak endişeleri taşıyor gibi yapıyor. gerçekte ise fetonun dinler arası diyaloğu gibi " üff hiç birbirimizi anlamıyoruz ya" "kutuplaşıyoruz ya, şu milyar dolar götüren siyasetçileri de bir konuk edip aklayalım" ayağına kendi işine gücüne bakan bir eleman.

edit: trolün videosu yine geldi karşıma yine sinirlerim zıpladı amk. milyonlarca insanı temsil eden bir genel başkanı izlemeye gelen milyonlara, sikindirik bir trolün, sikindirik siyasi analizleriyle dolu "ulusa sesleniş"ini organize edip izlettin. gecenin 4üne kadar 8 saat soru cevaplamış 74 yaşında adamdan utan.
hesabın var mı? giriş yap