• olması gereken başlık: okulu basıp gezicilere sürtük dediği için rte'yi eleştiren öğretmene küfreden milli eğitim ilçe şube müdürü

başlığı aradım ancak bulamadım. daha önceden açıldıysa affola.

içel anadolu lisesi'nde bir öğretmen, cumhurbaşkanı gezicilere sürtük dediği için öğretmenler odasında başka bir öğretmenle tartışıyor. tartıştığı hanım da derhal ilçe milli eğitim şube müdürü olan eşini arıyor. eşi okulu basıp öğretmene, öğrencilerin ve diğer öğretmenlerin gözü önünde küfürler ediyor.

ilgili video

haber kaynağı

edit: "ne demek kes" isimli yazar arkadaşın mesajını ekliyorum:

bugün şube müdürünün sözlü ve fiziki saldırıda bulunmaya çalıştığı saygıdeğer hocamızın paylaştığı mesaj;

--- spoiler ---

dün hayatımın belki de en güzel en mutlu en vefakar gününü ve emeklerimin karşılığını almanın bahtiyarlığını yaşatan başta sevgili öğrencilerim olmak üzere yanımda olduklarını ziyadesiyle hissettiren herkese çok ama çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

--- spoiler ---
  • milli egitim muduru olmak isteyen akebe cocugu.
  • az kaldı, bakıcaz bakalım kim orospu çocuğu kim iyi aile çocuğu. size yemin olsun kaçacak delik arayacaksınız. fetöcüler de böyle çok artistlik yaparlardı, şimdi bir dilim ekmek için gardiyana yalvarıyorlar.
  • (bkz: anasına bak kızını al)

bu üslûp, bu tarz, bana birilerini anımsatıyor. kendilerini küfür etmeden anlatamayan insanlar topluluğu.
  • padişahını örnek almıştır. balık baştan kokar.
  • (bkz: imam osurursa cemaat sıçarmış) tam da böyle oluyor işte, yazık. böyle magandaların eğitim sistemi içerisinde yer aldığı bir ülke oldu işte türkiye. bu zihniyetin olduğu yerde çocukların hoşgörü, empati gibi kavramları öğrenebilir mi? okumuş cahillerle mücadele etmek çok daha zor. sorsan herkes düşüncelerini söylemekte özgür bu memlekette yersen.
  • öğretmenin vizyonsuzluğudur. insan öğretmenler odasında o kadar vakit geçirdiği insanı tanıyamaz mı?
    susun deli konuşuyor deli diyip geçsene niye tartışmaya giriyorsun.
    ben duvarla tartışırım şu ekonomik şartlarda hala hükümeti savunanla tartışmam.
  • bu ve bunun gibilerin böyle artistlikler yaparken bir cengaver tarafından patates edileceği günleri bekliyorum.
  • türbanlı bacıma sürtük dediler.

ne kadar ironik değil mi?
  • normal şartlarda mevcut devlet memurları kanununa göre silkelenmesi gerekirken sırtı sıvazlanacak, hatta benzer bir durum yaşandığında bu şekilde canla başla savunmayan herkese örnek gösterilecek müdürdür...
hesabın var mı? giriş yap