• james nunn'ın yazıp yönettiği aksiyon filminde scott adkins, ashley greene, ryan phillippe gibi isimler kadroda yer alıyorlar.

--- spoiler ---

“one shot” is here for people who enjoy a decent film gimmick, but don’t expect anything more than that. ın an era where originality is scarce and the deep pockets of boardroom executives stand at the ready to write enormous checks in an effort to produce the latest offerings from one of disney’s many subsidiaries, a movie like this just isn’t special enough to find a place at the table alongside the enlarged budget tentpoles, beloved ındies, or even the odd, quality mid-level action film.

ıf anything, “one shot” is merely an experiment in filmmaking chutzpah, and a failed one at that. [d+] .

--- spoiler ---
  • dub incorporation'ın 2005 yılında sunduğu dans le decor albümünde bulunan savaş konulu şarkısı. dinlemek için buyrun burdan

"hiçbir kurtulan olmayacak ve tüm kurbanlar aynı her zaman"
  • maitre gimsin eğlenceli ve akılda kalan bir şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=w4az0ufhsrc
  • frp'de bir gün süren, gün sonunda biten oyun. ölen ölür kalan sağlar bizimdir..
    campaign gibi uzun vadeli değildir yani.
  • canon dslr fotoğraf makinalarında portre, manzara gibi konunun hareketli olmadığı çekimlerde kullanılması gereken af modudur. deklanşör düğmesine yarım basarak odaklamayı yaparsınız, makineniz görüntülü veya sesli olarak odaklama yapıldı sinyali verir ve deklanşöre tam basmanızla fotoğraf çekilir. bu mod için ''odak öncelikli'' mod da denir.
  • (bkz: plan sekans)
  • tam 10 üzerinden 5 puanlık bir film. çekim tekniğiyle gerçek bur çatışma hissini veriyor ama çatışanlarin salaklığı yüzünden o gerçekciligi yiyen bir film olmuş.

- call of duty oynuyorsun gibi hissediyorsun ama oyunda mermi bitiyor bu filmde bitmiyor.

- gene oyunlarda bile bu kadar siper almadan merminin üzerine koşan andavallar olunca tadın kaçıyor bu filmde boku çıkmış.

- amk bu kadar adam nasil spam oluyor. zaten bizim seal maşallah rambo'dan beter. geleni geçeni rambo bıçağıyla alıyor ama adamlar saniyesinde spam oluyor.
  • sertab ereber ve demir demirkanın grubu olan ve aynı zamanda albümün adı olan painted on water'ın 9. şarkısının adı
    atem tutem ben seni... adlı ninniden uyarlama
    jazz harikası bir şarkı
  • - bu saçmalığın sonunu bekleyecek değilim.

- bi' kızın var, yaşamak zorundasın.

- inekler de çocuk sahibi oluyor. beslenebileceğin bir şey yoksa odanı süslersin.

- kızından mı söz ediyorsun?

- ağaçları sevdiğimi bilirsin.

- sen olmazsan köksüz kalır.

- hayatım boyunca gördüğüm en büyük aldatmaca bu. hiçbir buzağı babasını hatırlamaz.

- sen yine de bu saçmalığın sonunu bekle. ağaçları sevdiğini biliyorum çünkü.

- inekleri de seviyorum.

- ormandaki ağaçların hepsinin birbirinden farklı olmasını sevdiğini biliyorum.

- bi' shot atalım mı?

- one shot ama
  • lee child'in romanından uyarlanacak film. the usual suspects'in senaristi christopher mcquarrie yazıp yönetecek filmi.

başrol için tom cruise'la görüşüyorlarmış ama 1.70lik tom cruise'un 1.96 boyunda, 110 kilo ve sarışın olan jack reacher karakterini nasıl canlandıracağı tartışma konusu bugünlerde.

vampirle görüşme filminde lestat ve collateral filminde vincent gibi iki antikahramanı başarıyla canlandıran tom cruise fiziksel özelliklere fazla takılmazsa bu rolü başarıyla canlandırabilir.

edit: tom cruise'un oynayacağı resmi olarak açıklandı. ama romanın popüler olduğu amerika'da falan çok yanlış karar olduğu görüşündeler. tom cruise'un oynayacağı aksiyon gerilim tarzındaki bir film büyük ihtimalle iyi gişe yapacağından seri haline gelecektir. bol bol kitabı da var sorun olmaz seriye çevrilmesi.
hesabın var mı? giriş yap