• an itibarıyla okulunu bitirmiştir.
    anlatılamaz bir mutlulukla, ne yapacağını bilmez bir haldedir. içi içine sığmamakla beraber, hasan şaş'ın brezilya'ya attığı goldeki gibi durgundur.

sınavlara gittiğimde bana moral verenlere, evinde beni ağırlayanlara, sınavlarıma yardımcı olanlara, ödevlerimi yapanlara, sınav haftasonları zirvelerinde bana bira ısmarlayanlara, yani bir şekilde emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

zafer sarhoşluğuyla unuttuğum isimler olabilir ama;

666irem999
    73 00
    animatronic
    anneke
    arap
    ashtraygirl
    birharfbirrakam
    byron
    drink the stars
    enchantee
    gregory
    guybrush threepwood
    hunter the dayworker
    infernal majesty
    lavinyaa
    maiamaia
    marvin the martian
    meaculpa
    parma maniac
    phyromane
    prettyinpink
    pyro clustic flow
    salakana
    saryade
    simona
    spree
    tatli karinca
    teletabi
    tosantosun
    unusual
    wq
    x factor
    yedek ruh
    yersen

hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki yanımda, iyi ki yamacımdaydınız.
  • bu adamı ne zaman aklıma getirsem ya kulağımda pinhani çalmaya başlıyor, ya kendimi kısa hissediyorum. ya da ayağım acıyor..

neden mi? nikahta eşim prettyinpink evlenmiş olmanın heyecanı ile ayağıma basmayı unuttu. fakat burada kötü cümleler sarf edemediğim 55 numara ayaklı insan zıplayıp o cüsseyle ayağıma bastı.

neyse; sen eve sarhoş gelirsin şişman..
  • ek iş olarak boş zamanlarında özel yayınlar da veren eğitim gönüllüsü, tester dicey.

örnek profesyonel dj tavrını her daim koruyan kişi.
    anektod mu istiyorsunuz, buyrun dumanı üstünde bir anonsu;

dj: anneeeee anneeeeeaaaaa bu benimki mi sadece çok tuzluuuuu? *ham hum yam yum*
    içerden anne: mır mır mır mır
    dj: çok güzel, çok güzel!.. *ham hum*

(dinleyici gülmekten yerlere yuvarlanır msnden uyarı, pek tabii ki lag vardır dj durumu geç fark edecektir)

...

dj: ikinci tabak da mı böyle olacak?
    içerden baba: eveet
    dj: <caps> brava </caps> *yam yum ham hum*

...
    dj: ha-

*yayın kesilir*
  • "özel bir şirkette patronun oğluyum ben." /os gudikoğlu-ekim 2009
  • pırasadır en nihayetinde.

karnın hafiften acıktığı anlarda ciğercinin önündeki kedi gibi dolanırısın mutfakta. doğal olarak ilk ziyaret noktan buzdolabı olur. bi açarsın buzdolabını, açar açmaz karşında zeytinyağlı pırasa! kapatırsın hemen aynı hızla, bir an bi yemek hevesin geçer geri dönersin odana...
    bir süre sonra tekrar kazınır miden, yine bir sorti daha mutfağa, yine buzdolabı, yine pırasa çarptı gözüne anında.
    canın sıkılır sinirle kapatırsın buzdolabını.

direk bütün enerjiyi, şevki sömürüyorum insanlarda. hani öyle pırasadan nefret eden, kereviz yemeyen bir tip değilsin ama, gecenin bu saatinde de böyle yemek pek iç açıcı gelmez insana. değişik bir şey olsun, ne bileyim orda 3 tane köfte olayım soğuk soğuk yenir icabında...

işte hep pırasa gibi yanlış zamanda yanlış yerde oluyorum. yılda 1 kere ağzının tadıyla pırasayı severek yersin, ona denk gelirsem şanslıyım... gelmezsem kapanır kapılar.

hem zaten pırasayı herkes sevmez, hem yılda bir şansım var.
  • kendisini tek bir kelimeyle tanımlamak gerekirse...
    (bkz: pinhani)

evet, nickinin sonuna "pinhani" getirilmesini talep ediyorum bu adamın...

incredible:
    pinhani çalıyorum lan
    incredible:
    senin için dostum...
    geldim hemen
    hele bi geeeel
    uzaklar sana gelir
    süper olm pinhani :(
    çocuğum olursa adını pinhani koyacağım.
  • en çok kardeşini seven adam.
  • prettyinpink ve apranaxfort ile birlikte; benim gözümdeki müzmin bekarlar tayfasının yeni nesil üyesi. gerçi bu çocukcağızın daha vakti var, bu genç nasıl olsa onlardan.

kendisine "hadisene evladııııım!" demek isterim.
  • byron: bir sey lazim mi?

(gulusmeler)
  • bi gün böyle içiyoz benim evde. kafamız bi milyon olmuş. baya da içtiğimiz zamanlar. şey dedi;

"ulan bugüne kadar içkiye bu kadar para vermeseydik... (kısa sessizlik) ne biçim içerdik..."
hesabın var mı? giriş yap