• sadece elit beylerle görüşen bir hanım. bu noktadaki istikrarını takdir ediyorum.

adriana lima'nın metin hara ile takıldığı bu dünyaya fazlasın özgecim işi biliyosun işe gitmiyosun aferin
  • demek o oyuncaklar, amazon siparişleri falan...

lan yengenin günahını aldık boşuna
  • acaba hangi noktasının çok önemli olduğunu merak ettiğimdir
  • sevgilisine hacı diye hitap ediyor, çok kötü ya.
  • zamanında çok zengin çocuk-sıradan kadın temalı türk filmi izlemiş devrik manken.
    özgeciğim, sen ciddi ciddi o pastadan dilim alabileceğini mi zannediyordun ? *
    hacı sabancı’yı sana yedirirler mi a kızım ?

bir de diyor ki “ben de asker çocuğuyum, fakir değilim, çalışıyorum” ulan sabancıların yanında herkes fakir ! * ilahi özge be.
    hacı sabancı herhangi biri olsa 4 yıl takılacak mıydın ?
    en çok da şuna güldüm “bizim hacıyla küçücük bir dünyamız vardı”
    hacı sabancı’nın (sabancı diyorum bak) küçücük dünyası ?
    *

neyse, bu proje burda patladı. diğer projelerinde başarılar.
  • ses tellerinde sigara söndürülmüş gibi bir sese sahip kara kuru bir kadın.
  • hakkında 8339. kez yapılmış çokomel esprisini yapmak için 00.00'ı bekleyen yazarları gösteren manken.
  • ekonomiye can veren bir bağyan.
  • takipçi çalınma olayı ile alakalı olarak bir twitter kullanıcısının özge'ye attığı tweet güldürmüştür. verdim seri şükelasını.

"özge hanım! kurtarın bizi lütfen! şu an antalya civarında bi çiftlik evinde tutulmaktayız. tek suçumuz sizi takip etmek :(
  • çok sevdiği biriyle mutlu olup evlenmesini ve yurt dışına yerleşip, gözlerden ırak bir hayat yaşamasını istediğim insan. karşısına çıkan insanın maddi durumu da iyi olsun ki kendisi çalışmak zorunda kalmasın ve bizi rahat bıraksın. amin.
hesabın var mı? giriş yap