219 entry daha
  • yoktur böyle bir tepki. bu haberi böyle servis edenin de buraya taşıyanın da ayrı ayrı dava edilmesi gerekiyor.
    hanfendi “ister mf ister mfö olarak çıksınlar benim haddime değil müdahale etmek”, “kızmadım acele etmeyin dedim” diyor.
    bu haberin böyle sunulması çok utanç verici ve muhataplarının bilgilendirilmesi gerekiyor.
  • götlerinin kılları kadayıf olmuş, dünyalığını yapmış adamları çalışmayacak mı bunlar diye savunan hırs manyakları bulunan başlık.

çalışmasınlar amk. bir ayakları çukurda zaten, çalışacaklarına anı yazsınlar, sosyal sorumluluk projelerine katılsınlar...
  • mfö olarak artık sahneye çıkmaları imkansız görünüyor.
    ne yapsalardı afrika'da bazı kabilelerinin yaptıkları gibi mezardan çıkarıp giydirip sahneye mi çıkarsalardı.
    ayrıca grubun ilk hali mazhar ve fuat olarak görünüyor.
    1983'te özkan ile mfö olarak ilk albüm çıkmış.
    hayat acı ama özkan yok ve yine mazhar ve fuat olmuşlar.
  • abi özkan uğur büyük bir sanatçıydı o yüzden ben üzüldüm. hanımefendi de belki rahatsız olmuştur. bunlar normal ve olabilecek şeyler.
  • oysa ki

mazhar & fuat
    (kırmızı kalp simgesi)
    özkan
    kalbimizde

böyle bir afiş
    görsel
    tüm bu olumsuz algıyı sona erdirirdi. kimse bana telif hakkı, mekanik haklar vb. gevelemesin!
  • ülkede zeka geriliği gerçekten başka boyutta. oğlum mfö harfleri sahneye çıkacak kişileri temsil etmiyor. mfö gurubun adıdır. değişmemeli. sen yine mfö olarak çık. özkan'ın neden orada olmadığını hepimiz biliyoruz ve rahatsız değiliz ismin mfö olmasından.

atıyorum paul mccartney ölüp, ringo starr tek kaldiginda beatles'tan çoğul eki düşüp beatle mı olacak? öyle saçmalık olur mu?
  • şuna anlamsız tepki diyenin banka hesabına bakın, varlıktan çok borç çıkar. işte fakirin hesabı bu kadar olur. grubun diğer pislik elemanları özkanın ailesine pay vermemek için dalavere yapıyor.
  • aysun abla seni o kadar iyi anlıyorum ki…

benzerini yaşadım, yaşamaya devam ediyorum.

eşimin vefatından sonra ortakları orada burada eşimin adını kullanıp sempati topladılar. eşim adına iş yapıyormuş, gelir de bize aktarılacakmış gibi izlenim oluşturdular. dışardan bakan onları çok iyi insan zanneder ama bana ve iki yetim çocuğa yapmadıklarını da bırakmadılar.
  • bahsettiği konser durup durup arkadaki perdeden özkan uğur’un solo performansını izlettikleri konserse kadın haklı.. aslına bakarsanız kadın her türlü haklı abi, bu saatten sonra bırak konseri geri kalan hayatlarında tek bi akor basmasalar, ıslık bile çalmasalar maddi durumlarına yansıyacak eksiyi bile hissetmeyecek kadar paraları olduğunu düşünüyorum. bu işin fikir babası mazhar değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum. bazı hikayeler devam etmez yani, hanımefendinin dediği gibi, bi durun yahu..
  • konsere çıkmalarına değil özkan'ın ö'sünün grup isminden ayrılışına gösterildiğini düşündüğüm tepki. yoksa önce fuat ölseydi mö diye mi çıkacaklardı?
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap