1133 entry daha
  • bir laf vardır, yaptığı yemeği yemeyen aşçının yemeği yenmez diye.

seçimden önce her yerde togg öven tayfadan kaç kişinin altında togg var?
  • param var arabadan anlamıyorum başlığında tartışıldı bu.
  • bu aracı görümce malum parti aklına gelen tek ben miyim? bedava dağıtsalar dönüp bakmayacağım araç..
  • almam.

zaten şu aşamada elektrikli araçta almam.

hele de daha rüştünü ispatlaması için çok zaman geçmesi gereken bir modeli asla almam.
  • tesla varken? daha ucuza lfp pil ve ısı pompası imkanı sunabilirken? iphone varken aynı paraya vestel alırım diyen varsa alsın. (bu arada vestel cidden ortaklarından biri *)
  • kafayı yemedim.
  • olay güven meselesi değil benim tarafında.

geçen kızımın okuluna bir aile geldi bu araç ile. baya kazulet gibi araba, dedim bu başka bir olay büyük araç için yeterince görmemiş ve salyalı değilim sanırım. tabi benim gibi jazz kullanan fakire öyle de gelmiş olabilir.

honda 2012 kasa jazz'a elektrik motoru koyduğu gün başka araba almam.
  • azılı bir elektrikli arabaya karşıtıyım. ama geçen gün bu aracı kullandım araç özellikle süspansiyon yönünden şahane yapılmış. yani bindiğim an dedim bu araba öyle bir yıllık falan asla değil bu araç yapılalı deneneli çok uzun zaman olmuş. bu aracın yapılış aşamasında bizim olmadığımız da çok belli. şehir içi için çok rahat alınabilir.
  • almam ama güvenmediğim için değil, daha iyi alternatifleri var. tesla coca cola ise togg le cola'dır. coca cola varken neden le cola alayım?
29 entry daha
hesabın var mı? giriş yap