• söz konusu kişilerin kendi instagram hesaplarında olay kurcalanana kadar dışa açık olarak paylaşılan çocuk fotolarının ekşi şeyler'de paylaşımını "bu fotoları paylaşmakla çocukları istismar ediyorsunuz" diye değerlendirip kaldırılmasını talep eden adamdaki kafadan istiyorum.

ya da siktir et kalsın, istemiyorum.
  • olayı bor madenlerine 4chan'a falan bağlayıp sulandırma çabası çok komik çabalar ve kimse yemiyor. annenin sizi bitek ekmekle mi besledi hiç mi protein almıyorsunuz nedir?

new york times da olayın arkasında wiki leaks olduğunu doğrulamış. wiki leaks nedir önce onu okuyun.

bu başlıkta yorum yapabilmek için gereken bilgi düzeyi: julian assange kimdir? wikileaks nedir? snowden kimdir? nsa'deki yeni yapılanma dedikleri fenomen nedir? bunları cevaplayabilecek düzeydeyseniz yorum yapın yoksa gidin müge anlı izleyin bi zahmet.
  • http://www.anonews.co/wikileaks-emails-hillary/

özellikle 7. maddeye dikkat edin: new york times makaleleri yazılmadan önce hillary'nin danışmanı podesta'nın onayından geçmek zorunda. tayyip bile sabahı atvyi bu derece kontrol etmiyor.
  • alefantis denen pedofilin yayınladığı resimlerdeki bebek ve çocukların kaçırılmış olduğuna dair delil isteyenler var.

pedofili gerçek ise, bu adamların anne babası veya tanıdıkları tarafından tespit edilebilecek çocukların resimlerini koymayacağını düşünmek için süper zeki olmaya gerek yok.

pedofili gerçek değil ise, ben de şunu istiyorum. orada pedofilik göndermelerle resmi yayınlanan zavallı çocuklardan bir tanesinin anne babası bu benim çocuğum, pizzacı alefantis de benim arkadaşım diye ortaya çıksın. bunu yapmak birincisinden çok daha kolay değil mi?

ancak hiç zannetmiyorum. uçakta yanına çocuklar oturduğu için elektriklendim diyen sapıklardan bahsediyoruz burada (https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/49348)
  • yalan yanlis seyler bunlar. buyrun: link

(simdi "new york times da neymis"ciler gelir)
  • new york times'a göre fethullah gülen de masum. ve darbe ile hiiiç mi hiiiç ilgisi yok:
    http://www.nytimes.com/…s-to-turkeys-democracy.html

yine new york times'a göre hillary clinton seçim anketlerinde %85 ihtimalle kazanacak (oha):
    http://www.nytimes.com/…al-polls-forecast.html?_r=0

paçavra bile diyemeyeceğim. sabah veya akit bile bundan daha haysiyetli bir gazetedir. fethullah gülen'in yazarı olduğu gazete lan ahahaah. buna inanan fetocu ablalar abiler: bana daha düzgün kaynak ile gelin bebişim.
  • niye bu kadar inkar çabası anlamıyorum.şu yaşananlar ortadoğu'da bir yerde geçseydi şimdi millet gözü kapalı inanır,ımını ırzını sktiim fareleri diye küfürler edilirdi.

fotoğraflar iyi bir kanıt değilmiş,elleri sıkı sıkıya bantla bağlanmış küçücük çocuğun nesi normal allah aşkına..

ingiltere'de bir arkadaş var onunla konuştuk.işin içine kraliyetin de girdiğini anlattı.daha doğrusu prens williams'ın da adı geçiyormuş.

onlarca kayıp suriyeli çocuk var,neredeler bunlar?ki 17 ağustos depremi ile bir sürü insan kayıp.bu kadar çocuk ve yetişkinin organ ve sıbyancı mafyasının eline düşmüş olması gayet de mümkün.

o çok bayıldığınız norveç'te 3 gün evvel pedofili çetesi çökertildi.ki içlerinde yüksek eğitim ve kariyer sahibi insanlar varmış.hani burda 3-4 kişi hariç kim tartıştı?

vatikan bunca senle şiddetle karşı durduğu kürtaja cevaz verdi?ki turbun büyüğü vatikan'ın heybesinde bence.olay en son gelip burada patlayacak.

son bir şey daha... eyes wide shut filminde zenginlerin sapkın eğlenceleri işleniyordu.kubrick film gösterime girmeden evvel öldü.belki de bir şey biliyordu da öldürüldü.olamaz mı?
  • "pedofili kesinlikle yok" diyen yok (bu senin için de geçerli, suçlanan liberaller için de). sonuna kadar araştırın. denen sadece şu: "bir insanın pedofil olduğunu iddia etmek için kanıt lazım." suçluluğu mahkemece kanıtlanmamış birini pedofili ile suçlama ise normal bir hukuk devletinde size "kıçınızdan kan almak" olarak geri döner. şükredin ki türkiye'desiniz. bende, reddit ve 4chan'deki çabaların bir kanıt bulmaktan öte demokratlara çamur atmak amacı ile yapıldığı izlenimi var. ve bence asıl önemli konu da bu.

evet bahsi geçen insanlar güçlü, ve güçlü arkadaşları var, kabul. ancak belki daha da güçlü düşmanları var. trumpçı dolu fbi'ın böyle büyük bir olayı hasıraltı edeceğine (hem de seçimlerden önce) nasıl inanıyorsunuz anlamak mümkün değil. hele trump, clinton'ı yargılayacağım diye bas bas bağırırken (henüz dün clinton'ı yargılama konusunda geri adım attı).

bu insanın evinde size çirkin/garip/creepy gelen "artwork" olması bir kanıt değildir.

bir "registered sex offender"ı tanıyor olması kanıt değildir. bu tür güçlü adamlar bir çok insanla bağlantılıdır. mesela bill clinton'ın kankası olduğu söylenen "registered sex offender" jeffrey epstein hakkında trump'ın şu söylediğine bakın: “he’s a lot of fun to be with. ıt is even said that he likes beautiful women as much as ı do, and many of them are on the younger side. no doubt about it — jeffrey enjoys his social life.”

elleri bantlı bir çocuk fotoğrafını instagram'dan paylaşması kanıt değildir. "zevksiz" bir paylaşım, kabul. ancak, bir pedofil sizce bu kadar açıkça pedofili ile ilişkilendirilebilecek paylaşım yapar mı? fbi'ın elleri kolları bağlı. bir pizzacı bütün dünyanın gözü önünde 5 yaşındaki çoluk cocukla orgy yapıyor, öyle mi?

instagram'dan resimleri kaldırması, "private" yapması kanıt değildir. binlerce adamın "stalk" ettiği, onlarcasının tehdit yağdırdığı söyleniyor. biraz insan olun, eğer suçsuzsa bu adamın şu an nasıl çileler çektiğini tasavvur edin. ama yok: en ahlaklı sizsiniz, ve pedofiliye en çok karşı olan sizsiniz (*).

podesta kardeşlerin madeleine mccain'in kaybolması olayındaki zanlılara benzemesi de kanıt değildir. kaldı ki, scotland yard'ın yayımladığı robot resimler tek bir zanlıya ait iki farklı görgü şahidi tarafından tasvir edilmiş iki farklı "e-fit". iki zanlı yok, tek zanlı var. redditçilerin iddiasına göre bu iki kardeş mucize eseri yekvücut olup çocuk kaçırmışlar. yani aslında sadece bu aptallık bile makul bir insanın bu pedofili hikayesinin düzmece olduğuna inanmasına, asıl amacın demokratlara çamur atma çabası olduğuna anlamasına yetmeli.

bu yazdıklarıma çoğunuz, "arkasında trump da olsa aynı şeyi yapardık" diyeceksiniz. üzgünüm ama zannettiğiniz kadar zeki değilsiniz ve liberal düşmanı alt-rightçılar tarafından kullanılıyorsunuz. trump ile bağlantılı bir suç olsa bu saçma iddialar bu kadar büyük "volume"e ulaşamazdı siz de gerçekten aya gidildi mi onu tartışıyor olurdunuz. aktroll gibi, trump trollerinin de internette cirit attığını unutmayın.

(*): bu bana şunu hatırlattı. özgecan cinayetinden sonra ortaya çıkan tecavüz olaylarının birindeki suçlu, özgecan cinayetinden hemen sonra facebook'tan tecavüz karşıtı paylaşım yapmış meğer.

edit: evet, daha önce bu saçmalıklara ayıracak vaktim yok demiştim. her neyse.
  • savunanların önemli kısmının anlama sorunu olduğuna kanaat getirdim.

türkiye'deki tecavüz olayından bahsetmemin sebebi şu. tecavüz karşıtlığını bağıra bağıra yapıp insanların gözünde "ahlak timsali" kesilenlerin arasından tecavüzcüler çıkıyor.

bağıra çağıra sözde pedofili karşıtı olanların arasında neler vardır kimbilir.

anladın mı?
  • yanlış algılarla hasır altı edilmeye çalışılan potansiyel skandal.

"kanıt yok da kanıt yok" diye tepinenlerin anlamadığı şey şu; bizler burada "derhal clinton ve avanesi hapse atılsın, hemen yarın yapılsın bu" demiyoruz. diyoruz ki ortada şüpheli bir şeyler var, araştırılsın.

tekrar ediyorum, söylediğimiz şey şu; araştırılsın.

"neden araştırılsın ki?" diyenler için de şu linki verelim;

(bkz: ipucu nedir ne işe yarar)

sizin kafanızla "canlı bomba patlamadan bir şey yapamayız" diyen kafa arasında fark yok. çünkü bir kişinin terör suçu içerikli ilişkiler ağında bulunması, bazı arkadaşlarının terörist olması ve evinde de bomba yapımında kullanılan malzemelerin bulunması bu insanın araştırılmaya değer potansiyel bir suçlu olduğu anlamına gelmez. bombayı beline bağlayana kadar konuyu araştırmak büyük hayvanlıktır, bu kişiye yazıktır.

eğer bir kişi pedofiliden hüküm giymiş insanlarla yakınlık kuruyorsa ve instagram'da size göre "tatsız" bize göre oldukça tuhaf fotoğraflar paylaşıyorsa, bu şahsa "ne ayaksın??" diye sormak güvenlik için şarttır. bunlar normal bir insanın gündelik aktivitesi değil. sizin görmeyi arzu ettiğiniz kanıtlar löp diye orta yere çıkmaz. "kanıt toplama" veya "delil bulma" tabirlerini hiç mi duymadınız?? şüphe oluşur, kanıt aranır ve bulunur. ama siz diyorsunuz ki "kanıt aranmasın :/"

şu anda türkiye'de sizin kafanızla birebir uyumlu çalışan bir hükümet tarafından yönetiliyorsunuz. sanıyorum ki çok mutlusunuz.
hesabın var mı? giriş yap