• sony tarafindan sinirli sayida uretilen ps2 versiyonu. oyun kolları pembe ve kordonları uzatılmış. üzerinde hafiza kartı standart geliyor. birde ısınma problemini cözmüsler.
  • tahtakale'de, talep görmemesinden mütevellit, standart edisyonundan 40 - 50 ytl daha ucuza satılan ps2 modelidir.
  • pembe membe "pes" oynatır mı oynatır, sonuç; erkek adam oyuncağı işte.
  • teknosa daki 279 ytl lik çılgın fiyatı karşısında dayanamayıp aldığım ve 2 gündür salon da durup birbirimizle bakıştığımız alettir.henüz kapağını açıp açmamakta tereddütlüyüm,o kadar güzel duryor ki kıyamıyorum (ayrıca başından kalkamamaktan da korkuyor olabilirim)

edit: epey zaman geçmiş stama zamanı gelmiş anlaşılan; almak isteyen arkadaşlar için
    http://www.sahibinden.com/…ir-gibi-129699521/detay/ şöyle de bi fırsta mevcut...
  • siyahından ve grisinden defalarca kat çekici olan oyun konsolu. bundan 2 yıl önce sevgililer günü sebebiyle çıkarılmıştı, ben de kendimi şımartmak için almıştım. ayrıca pembeliği ile odamın en şirin unsurudur. tek kötü tarafı konsolun kol kısımlarının çabuk kirlenmesidir ama dediğim gibi şirinliği affettirir. ayrıca onunla oynamak kız arkadaşa playstation'u kısa yoldan sevdirmek için uygun bir yoldur.
  • şöyle bir tatlılık abidesidir. 2022'ye girmemize ramak kalmış şu günlerde bulması zor olsa da edinmek isteyenler ısrarla aramaya devam edebilirler. ben ingiltere amazon'unda buldum mesela. tabi 90 pound elin ingilizi için para olmasa da bizde 1400 tl'ye tekabül ettiği için uzaktan uzaktan bakışıyoruz öyle. zaten türkiye'ye kargosu yokmuş, istesem de alamazdım*.
hesabın var mı? giriş yap