• arkadaş duyar falan değil resmen komik olan bir durum bu, sen istanbul'un en iyi plazalarından birinde en iyi şirketlerin birinde çalışıyorum diye hava at, aptal bir muhasebe personeli suyu gözünün önünde çömelerek içsin. tiksiniyorum sizden tiksiniyorum.

edit: yine açtığım başlıkla her konuda kavga eden türk milletini birleştirmişim bir diğer için (bkz: kalıp sabunla yıkanan varoş)
    arkadaşım burada embesi dediğim adamı tanıyor musunuz? ettiğim hakaretin bir değeri var mı? her konuda kavga edip, bu tip mevzularda ortadoğululuk noktasında nasıl birleşiyorsunuz hayret içerisindeyim. eleştiri yapıyorum karşısında eleştiri görüyorum kabul. ama ana avrat sövenleri anlamak gerçekten mümkün değil.

edit: hava yazacağıma havat yazmışım.
  • "utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamasınız ki siz"

bence bu şekilde bitmeliydi.

tanım : 2019 yılı mal beyanı
  • istanbul'un en iyi plazalarından birinde en iyi şirketlerin birinde çalışıyorum diye hava atarken;
    çalışanların yüzüne konuşamıyorum, arkalarından sözlüğe entry girerek hatta başlık açarak giydiriyorum diye de eklerseniz havanıza hava katabilirsiniz.
  • //alıntı//
    duruş pozisyonunuz ile su içmeniz arasında modern bilim bilgilerimiz ışığında bugüne kadar keşfedilmiş hiçbir bağlantı bulunmamaktadır. bugüne kadar yapılan hiçbir araştırmada, ayakta su içenlerin herhangi bir hastalığa yakalanma sıklığında diğerlerine göre daha fazla yatkınlık olduğunu gösteren herhangi bilimsel bir sonuca ulaşılamamıştır. dolayısıyla argüman bilimsel açıdan tamamen hatalıdır; isabetsiz bir spekülasyondan öte bir değeri bulunmamaktadır.

edit: aşağıdaki timesofindia haberine göre neden ayakta su içmemeliyiz yazısını paylaşılmış. şöyle bir cümle var:
    "when you drink water standing up, the water which goes in passes through the system with a straight gush, not really reaching the organs where it is supposed to do the job."
    sindirim sistemini düz bir sistem sanıyor herhalde bunu yazan sağlık koçu ve spor tutkunu ablamız. çok ufak bir araştırmayla ağızdan-anüse kadar olan vücut sistemlerininin konumunu ayakta ve otururken nasıl olduğunu görebilirsiniz. ayaktayken su içtiğiniz zaman direk olarak mideyi geçip direk organlara ulaşması çok zor eğer bir seferde litrelerce su içmiyorsanız. sistemde çok sayıda bükülme ve dönüş olduğunu görebilirsiniz.
  • hakaret falan fazla tabi ki ama ben de ziyadesiyle komik buluyorum.
  • isteyen istediği şekilde içer ama söz konusu dogmatik inançlardan gelince, evet durum gayet komiktir. bilenler bilir, ayakta yemek yemenin ve su içmenin şeytana yarayacağı gibi garip bir inanç vardır anadolu insanında. insanın o kadar eğitim alıp, üzerine hala buna inanarak böyle bir eylemde bulunması, kökeninden gelen o hurafelere hala nasıl bağlı olduğunu gösterir, insanın genel hayat görüşü ile ilgili detaylar verir.

küçük detaylar, büyük farklar doğurur.
  • yine konuşuyor bu gün at ağızlılar sizin biyolojinizde tıpkı beyninizdeki nöron sayıları gibi 0 . ayrıca sizene 5 e 10 plaza kalaslarıı
  • her halta karışın a.q. sana ne nasıl isterse içsin.
    su içme şekli öğretilerden doğan bir alışkanlıktır. büyük yudumla içmeye alışmış birine küçük yudumlarla iç desende zorlanacaktir.
  • sizin gibi sonradan görme ve gösteriş salakları da benim midemi bulandırıyor be birader. sana ne kardeşim isteyen istediği gibi içer suyunu, lafa gelince kişisel özgürlük diye orada burada bağırırsınız.

seni o en iyi plazaya alanın ben beyninin sapını seveyim.
hesabın var mı? giriş yap