• evlere servis yapan bir gurme/diyet şirketi

http://www.rafinera.com/anasayfa.htm
  • sevdiğim yemekleri pişirmişler, ayağıma kadar getirmişler, bari ben de yiyip kilo vereyim dedirten kişiye özel yemek servisi. www.rafinera.com
  • nisantasi cevresinde ikamet eden, orta seviye yoneticilik ve ustu pozisyonlardaki 30lu yaslarin sonunu yasayan metropolitan bayan profilini hedefleyen, muhtesem bir fikir uzerine kurulmus sirket. zaten yemek yapmayi unutmus olan bu bayanlar yemek konusunda kendilerine onerilen alternatiflerden secim yaparak, ya da "surprise me" dusturu uyarinca secmemeyi secerek besin secimi gibi zaman kaybina yol acan bir olayi isin uzmanlarina birakabilmektedirler.
    supersiniz cocuklar.
  • bir sitede reklamıyla karşılaştım, açtım siteyi baktım, "hımm çok mantıklı, senin yerine her öğününü düşünüyorlar, hem değişik hem besleyici yemekler hazırlıyorlar hem de kapına kadar getiriyorlar" diye düşündüm, 4 değişik paketten en ucuzunun günlük 51 tl, en pahalısının 85 tl olduğunu görünce siteyi kapattım ve atıma atlayıp güneşe doğru yol almaya başladım. iki yeşillik, bir tavuğa ayda 1500 tl vereni gıdısından öpüyorum.
  • yemek hazırlamaya üşenip de abuk subuk sağlıksız şeyler yemektense, 3 ana-2 ara öğün olmak üzere günlüğü 29 tl, tercih edilebilecek eve servis yemek şirketi. netten pizza hut siparişi vereceğime rafinera'yı arıyorum ve gün boyu sağlıklı, lezzetli yemeciklerime kavuşuyorum. gün sonunda da pişmanlık duymuyorum. bu en güzel yanı, sanırım. iyi ki var.
  • sonunda sağlıklı yemek hazırlayan bir mekanın varlığıyla sevinip, vejeteryan seçeneğinin olmadığını öğrenip şaşırdığım kuruluş.
  • geçen sene bana günde 2 ana 2 ara öğün için 43.95 tl ödetip bu sene kampanya yaparak 3 ana 2 ara öğün 29 tl diye mail atıp ağzıma sıçmış şirkettir. bence paramın üstünü iade etmeleri lazım, bu nasıl bir fiyat değişikliği ya, resmen haksızlık.
  • insanı günlük yemek alışkanlıklarından çıkarıp disipline sokan hizmet.
    etkili sonuçlarını görmemek imkansız, yeter ki gönderilenlere sadık kalın.
  • şimdilik sadece istanbul'a hizmet vermeleri dışında bir eksiği yok gibi gözüküyor.
  • kuryeyle köşe kapmaca oynatıyorlar. diyet yapan kişinin öğün atlamaması gerektiğini biliyor olmaları gerekir. kahvaltı ve ara öğün içeren bir paket öğle saati teslim edilmez. dağ başında/ çölde falan değilseniz, yemeğinizi başka yerden de temin edebiliyorsanız tavsiye etmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap