• şayet opeth h2000'e gelirse, sahnenin yakınlarına plaza inşa edecekmiş, sırf mikael ile asansör fantezisi yapmak için. illa plaza olmalıymış ki uzun sürsünmüş. böyle mantıksız bir kişi işte. halbuki duran asansörde de yapılabilir nedir yani.
  • avrupa'nın en büyük kül tabağını evinde unique item adıyla saklayan tarihi eser zimmetçisi...
  • binlerce kez zevksiz demek istiyorum bu bayana.bi boktan anlamaz kendisi
  • yillar icinde gizemini bir ilhan irem edasiyla koruyarak atmosferin derinliklerinde hepimizin icinde bir kult olarak ruh bulsada, fiziken aziz bir bolgede muridleriyle zevk etmekte oldugu duyulmustur.
  • ummadık bir anda umulmadık bir şekilde umulmayan insan olarak karşıma çıkmış, sonrasında hiç ummadığım kadar çok sevdiğim biri haline gelmiş bulunan pırıl hatun.
  • kıvrılmış siyah pantalon, çengelli iğne, gri converse kombinasyonuyla şu yağmurlu, selli ve dondurucu günde hayatımızda yeni bir sayfa açmayı başarmış, yemek için yaşamak kavramının en büyük temsilcisi. duygusal hatun.
  • kamasutra repligiyle greypark ekibini yerle bir eden insan sahnede bu kadar mı kendini oynar dedirten oyuncu.
  • hiç konusulamayan.
  • efes darkı x2 sevdiren kişi.tanımıyorum ama ben efes darkı seviyorum.
  • an itibariyle iki acı gerçeği birden karşısına almış, parçalanmamak için kasılarak oturan biri. asla eskisi gibi olmayacak olan..
hesabın var mı? giriş yap