• galatasaray ile ilgili dolu dolu, bilgi verici, objektif yazı yazan ender yazarlardan biri. herhangi bir gazeteden galatasaray'ı okumak yerine açıp bu adamı okuyorum.

bir de oylum vardı. şu ara pek yazmıyor sanırım. bu iki adam hep yazsın.
  • trollere inat bütün düşüncelerini gerekçelendirerek aktaran, sadece alt yapısını zihninde oturttuğu konularda fikir beyan eden; zekasıyla, espri yeteneğiyle, düşünce tarzıyla, inandığı düşünceleri savunma tarzıyla kendine hayran bırakan yazar.
  • kendisi uzaktan akrabam olur.**
  • sözlüğün az sayıda kalmış kaliteli #spor kanalı yazarlarından. ne zaman kendisine mesaj atsam ya bilgileniyorum ya da yeni bir bakış açısı kazanıyorum.
  • girdiğim başlıkta entry'sini görürsem, uzun ya da kısa demeden okuyorum. okutuyor çünkü.
  • bir insan saygiyi, deger gormeyi nasil hakeder, nasil bu hakki kazanir gosteren yazar. bilgisine, yorumuna, mutevaziligine ve tabi ki galatasarayliligina saglik.
  • birçok kişi belirtmiş ama sözlükte spor konusunda en aklı selim, en bilgili galatasaraylı yazarlardan biri olur kendisi. herhangi bir branşta oynanan bir maç sonrası hemen onun yazisini bekliyorum ki bizim resneli yine neler döktürmüş diye :) var ol!
  • sözlükteki en aklı başındaki taraflarlardan biridir. gerçekten fanatiklik düzeyinde galatasaray'ı sevip bu kadar sakin ve tarafsız kalmasını danimarka havası almasına bağlıyorum.

o değil de nicki pek tatlı valla, hikayesini anlatsa da merakımızı giderse bari.

edit: başlıktaki iki numaralı yazar açıklamış her şeyi, benim cahilliğimmiş. hatta danimarka'ya sadece maç için gitmiş.

işte bunlar hep cahillik.
  • sözlükte yazdıklarını okuduğum tek galatasaraylı yazar.
hesabın var mı? giriş yap