• konserlerde enstrumanlari tasiyan, kuran, toplayan insan.
    (bkz: cem dermanli)
  • avcılar şubelerinde uzun kollu tişört bulunmaz.
    ayrıca şube, bir birine kur yapan elemanları çalıştırır. siz bir şey sorarken onlar bir birlerine "seni bu gece yalayacağım" der gibi bakarlar.

"amına koyduğumun çocukları uzun kollu tişört satın lan" diye bağırasım geldi ama ön sevişmeye önem verdiğim için sessizce çıktım.
  • pkk destekçisi, kürt milliyetçisi yazar. işin komik yanı yaptığı kürt milliyetçiliği için bile türkçe'ye muhtaç olması. yazdıklarına gülün geçin.

her gittiği yerde, her uyandığında dışarıdaki albayraği görmesi onu yeterince kudurtuyor.
  • kürt milliyetçisi, entrylerinde türklere hakaret eden ırkçı yazar. ama sorsan bu elemana göre dünyanın en ırkçı milleti türklerdir. sanırım mental sıkıntıları var.
  • ait olduğu ırkın tarihinde dişe dokunur bir devletinin olmaması kendisini derinden çıldırtmaktadır.
  • ne olduğunu bilmeyen boş bir troll.
  • iflas eden firma. zaten böyle kalitesiz ürünlerle çok bile idare ettiler. yalnız bülent ersoy' un bayılmasıyla başlayan süreç rodiyi de kapattırdı. bakalım önümüzdeki günlerde bizi daha neler bekliyor. greyderin filan ayakkabı kutusuyla para dağıttığı bir kampanya bekliyorum.
  • zamanında kendilerine üretim yapan berk konfeksiyon adlı şirket tarafından satın alınarak yeniden mağazaları açılmaya başlanan giyim zinciri. aynı şirket j.wargas, yards ve sevenhill markalarının da şu anki sahibiymiş.
  • bir zamanların popüler kıyafet markası. isminden ve kalitesinden kaynaklı olacak ki yabancı bir marka izlenimi veriyordu. ama marka açılımının ramazanoğulları dikim işletmeciliği olduğunu öğrenen bir arkadaşım hayal kırıklığına uğramış ve "bir daha bu markayı satın almayacağım" demişti şakayla karışık.
  • ramazanoğulları dokuma işletmeciliğinin kısaltması olduğuna dair rivayetler vardır.
hesabın var mı? giriş yap