• beşiktaş'ta öğrenci evi denilince durmak gerekir. bu zamanda beşiktaş'ta ev tutan öğrenci en kötü zengindir zaten. büyük ihtimalle babası da erdoğan'ı tanıyordur. neyse sayın cumhurbaşkanımıza afiyet olsun.
  • sofra sade ve gösterişsiz.pr ekibini kutlarım.
  • 40 yıllık öğrenciyim, böyle öğrenci evi ne gördüm ne duydum ne tanık oldum. ögrencileştirilmiş ev gibi duruyor.
  • 5 saniye bakınca direkt kesif çorap kokusu aldığınız fotoğraf.
  • bu nasıl öğrenci evi, o kadar eşya tabak bardak ne arasın öğrenci evinde
  • yer sofrası yok muymuş? biz alışık değiliz siyasilerin misafir oldukları evlerde masada yemek yemelerine.
  • öğrenci evine bak sen deniz manzaralı, bilgi hatalı öğrenciler dolmabahçe sarayına gelmiş olmasın.
  • rte öğrenci evine değil de, öğrenciler beşiktaş’taki cumhurbaşkanlığı konutuna gitmiş gibi duruyor..
  • bu sene yer sofrasi out ogrenci evi in anlasilan. simdi isin yoksa otuz gun "bu yarista ben de varim" diyenlerin ogrenci evinde iftar yapmasini izle.
  • bir iftar yemeği.

sanki çocukların ellerini bacaklarına bağlamışlar audıshfa yazık lan. tek adamla yemek yemek dünyanın en stresli şeyi olabilir. kaşığın sesinden bile nem kapar mı acaba diye gerilmişlerdir.

bu arada reis , yere sofra serdirip siyasi görüntü vermeye bayılır. masaya oturuyorsa artık yere oturamayacak halde olduğunu gösterir.
    bırak be reis. valla sen de yoruldun bizi de yordun.

ayrıca 30 yaşındayım , 50 tane ev sahibiyle tanıştım. hiçbiri böyle bir eşya kalitesini öğrenciye sunmaz. kimse kimseyi yemesin. birçok insanın çeyiz diye evine koyduğu eşya kalitesinde lan bunlar. ne öğrenci evi eşyası.
hesabın var mı? giriş yap