• +şansal otur sıfır!
    -hooop hoop hocam ne yaptın sen?
  • faydalı bir çocukluk dönemi olmuştur. trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım fikrini büyüka daha bacak kadar çocukken çıkarmıştır, evet...
    (bkz: icat çıkarmak)
  • - simdi daa, cetvellerin havada ucustugu, kizilca kiyametin koptugu mudurun odasina gidiyoruz. (hadi olm omer*, sen simdi kapinin yaninda durcan, bi sey olursa isaret edicen.)
  • - bakin cocuklar. bir tek sansal calismis icinizde... 90 almis. bir de kemal'e bakin, 30!
    - oyle deme hocam. kemal gercekten dee cok sevdigimiz bir kardesimiz. belki bugun 30 aldi ama, onun da turk milli egitimine katkisi tartisilmaz.
    - yalakalik yapma sansal, ihanet etti bana.
    - ihanet deme hocam..
  • - 101 sansar kalk bakalım sözlüye.
    + ali hocam sansar değil şansal
    - tamam ben de öyle söyledim sansar dedim
    + oldu olacak tilki deseydin be hocam

yıllar geçer ama şansal'ın hayatında hiçbir şey değişmez :(bkz: #3933276)
  • - şansal... getirdin mi oğlum ödevini?
    + uğur hazır mı ödevler? hocam öde... (küçük kulaklıktan uğur'u dinler bir yandan) ..hocam uğur uyarıyor, ödevler az sonra hazır olacakmış, önce biz bi...
    - ne diyosun oğlum sen?
  • -şimdi şansal ben senin anneni...
    -amman hocam.
    -sakin ol evladım. veli toplantısına çağırcam sadece.

-şansal bak soruma doğru düzgün cevap ver! sen benimle şey mi geçiyosun, şey...
    -amman hocam, dalga de hocam dalga de.

şansal arkadaşları ile konuşmaktadır:
    -lan bu matematikçi de çok kıl bir herif yaa.
    -öyle demeyin hocam çok delikanlı, dürüst bir insandır.
    -hele şu fizik hocası yok mu tam şerefsiz.
    -yok ben hocamı yıllardır tanırım. çok severim kendisini.
    -bi siktir git lan.
  • - şansal nasıl geçti okul?
    + sarı kartlar, kırmızı kartlar, direkten dönen toplar... asrın maçını izledik bugün beden eğitiminde. hocam sana da çok iş çıktı bugün, arkadaşlar uyarıyor, önce bir bisküvi molası alacakmışız.
    - beey bu kafayı yedi iyice
  • sakin bir küçüklük olsa gerek keza kendisini nadiren heyecanlı gördüm şunca yıldır.
  • kendisi abhaz diline katkılar sunan ömer büyüka'nın oğludur, bu bakımdan küçüklüğünde "alaba" yemiş olması muhtemeldir.
hesabın var mı? giriş yap