• evet çekinmiyorlar. osurmaya karar verip o an osuruyorlar...

çok denk geldim bu insanlara .aşırı dikkatli ve burnu hassas bir insan olduğumdan mıdır, gece yolculuğunu sevdiğimden midir bilemem hep yakalarım (gece herkes uyuyor sanıp salıyor ipneler,ben uyur muyum lan baksana sen şu gözlere!)

birgün star diyarbakır turizm ile silvana gidiyorum,acil gitmem lazım. tatil olduğu için uçaklarda yer yok mecbur otobuse bindim ilginç bir seyahat oldu,bu seyahatim osuruk nedir, ne kadar keskin olabilir,insan osuruk kokusu ile nasıl çift görür,kedi boku aslında güzel kokuyor olabilir mi,ense köküne saplanan keskin ağrı ne sebeplidir sorularına cevap bulduğum seyahat olmuştu.
    arkadaş osuruğun da bir şekli,bir derecesi olur. ne bileyim bu kadar keskin bir osuruk olur mu? o değil bu kadar keskin bir koku olur mu! coğrafyanın özelliği sanırım.arkadaş 4 yaşında çocuk osurur da bütün otobüs kokar mı? ne yedin sen minik şeymus? nedir derdin koçum o yaşta? oyle osurulur mu bitanem..ileride allah korusun kobay ederler adamı.

horlayan mı ararsın, osuran mı, sümküren mi..ulan nerdeyim dedirtmiş bir seyahatti. koridorda çocuklar sıralanmış uyuyor,ayaklarımın altına bişeye çarpar gibi oldum bi baktım bir çocuk kafası! yatırmışlar koltukların altına! hay allahım..
    hani bir de bu şehirler arası otobuste ağlayan çocuklar var ya, hah onlar yoktu..bizim otobusdekiler direk anırıyordu
  • avrupada yogundur, normaldir. saygisiz diye yorumladiginizda, size ters ters bakarlar.
  • götünün ayarı olmayan insalardır.

ben bu ilk entryi şehirlerarası diye ele alarak bir bok yemişim.."yok lan her otobüste oluyor kapasite 30 u geçmeye görsün" diye vahiy mi desem bir garip mesaj aldım bugün, halk otobüsünde adamın biri resmen sıçtı!

lan abartmıyorum sıçtı adam sıçtı!! yani eminim osururken ucundan kaçırdı,donunda bok yoksa ben de adam değilim!

yani binbir analiz uğraşmış bir insan olarak burada solid bir kaynağın söz konusu olduğunu çok kesin bir şekilde söyleyebilirim.yoksa 8 durak kokmaz ulan..göt kokuyor..bok kokuyor olumm.. adam bildiğin halk otobüsünde sıçtı lan.
  • eğer otobüs afyonda mola verdiyse inene kadar farklı farklı osuruk kokularına maruz kalırsın.herkes molada sucuğu yer sucuğu yiyemeyen gariban ise osuruğu yer.ilk kokudan sonra bi 5 10 dakika küfür etmekle geçer oflarsın puflarsın muavini çağırıp parfüm sıkmasını istersin ama arka arkaya gelen osuruklar karşısında muavin de çaresiz kalır herkes artık kokuya alışmış ve koku o kadar ağırdır ki uyutur herkesi uyudukça daha çok osurulur osuruldukça daha çok uyunur bu böyle devam eder.
  • bu sinsi ossurukların sahipleri genelde orta kapının arkasında bulunurlar... kapıdan gelen soğuğu osurukları sayesinde absorbe etme çalışırlar, her başarısızlık yeni bir osuruğu getirir.

özellikle metro turizm abonesi olan ayakkabı çıkartan diğer kesim ile ezeli düşmanlardır.
    tabi ki ayakkabı çıkartan rakiplerinden çok daha tehlikelilerdir. her daim kendilerini geliştirdikleri göz önüne alınırsa riske girmeye gerek olmadığını belirtmem gerek. bilet tercihlerinizi önlere doğru yapın. eğer çok acil bir yolculuk değilse kesinlikle en arkaya oturmayın.

(bkz: ölümden dönmek)
  • mantıklı olanı yapmaktadır. en az 3-4 saatte bir mola veren ve bu süre boyunca yerinden bile kıpırdayamadığın toplamda 10 saatten uzun süren yolculuklarda zaten başlı başlına sağlıksız bir durumdayken bir de o gaz bulutunu içinde tutarak kendisine eziyet etmemesi gerektiğinin farkına varmış kişidir.
  • kokmuyorsa bırakın osursunlar.
  • korkmuyorsa bırakın osursunlar.
  • lan siz manyak mısınız? osurmasınlar.
hesabın var mı? giriş yap