• seni hiç dinlemedim ama bence haksızsın ya.
  • öncesinde daha saçma yerler olsada dikkatini çekmek için bilardo masasına uzanan çıplak kadınlardan sonrasını okumadım.

pezevenge bak wall street analisti sanki.
  • üşenmemiş; paragraf paragraf entry girmiş. okuyanı sksnler.

tanım: wooow çok şaşırdığım bir olay.
  • içeriye girdiğimde ıstakasını sıvazlıyordu.
  • muazzam bir hikaye, ekşinin geçmişini hatırlatan bir entry. keşke giriş ve gelişmeye verdiği emeği sonuç kısmına da verseydi yazar kişi. yine de takdir ettim, emeğine sağlık. repini verdim, terazine tıkladım.
  • on numara kurgu, beş yıldız hikaye. yazmaya devam et kardeşim.
    semih saygıner sana laflar hazırladım ama değmezsin!
  • hepsini okudum. bilardo bazlı, mafya aromalı ve biraz yeşilçam (orhan gencebay'ın aşkı ben mi yarattım halk konseri sekansı, aile şerefi, cüneyt arkın'ın ayyaş bir cerrah olduğu filmleri) biraz john wick, biraz the champ , biraz 80'lerin kickboks-karate filmleri, van damme'ın kötü adam olduğu no retreat no surrender ve mortal kombat ile mortal kombat legacy esintili, film tadında hikaye. ben güldüm. pina coladalı sahneyi tahayyül ettim (gözümde canlandı o sahne) de ister istemez sırıttım.
  • semih s. çekiç ve gül

hikayesi.
  • okurken gözümden yaşlar gelerek güldüğüm serin ve eğlenceli hikayedir. detayların absürtlüğündeki ince mizah, türk sineması repliklerine yapılan göndermeler son derece şahane. bu öyküden çok eğlenceli bir absürt komedi filmi bile çıkar. bence yazar dostum, semih saygıner'e bu senaryoyu götürse adam da çok güler ve bir yapımcı bağlasa eğlenceli bir seyirlik çıkar.

işin garip kısmı, tam bir umut sarıkaya tipi bir anlatımı vardı aynı zamanda. iyi bir mizah yazarıdır belki de kıymetli yazar. öykücülüğünü ve diline bayıldım.

seni tanımak istiyorum yiğidim l3ronson
    beni mutlaka ara.

bu arada semih reisin selamı var. cevizlerini kırman için seni çağırıyor :d
hesabın var mı? giriş yap