• insanlar, sizin de bildiğiniz üzere aynı zamanda hayvandır. belgesellerdeki çiftleşme sahnelerini izlediğinizde, erkek hayvanlar çiftleşme öncesi cilveleşme kısmında genellikle ne kadar nazikse, çiftleşme sırasında bir o kadar sert olur ve dişiye bir şekilde sert davranır. kimi enseden ağzıyla tutar, kimi ısırır, kimi sert şekilde yere bastırır vs.

dolayısıyla insanlardaki erkek cinsiyetinin yatakta saç çekme, popoya şaplatma gibi davranışları önceki entarilerde belirtildiği üzere bir şekilde üstünlük, baskınlık göstermeye çalışmasıdır, ve kelimelerle çok ifade edilemeyecek bir istek ile yapılır. erkeklerin üstün olma düşüncelerini böyle ifade etmeleri de bence acınası bir durumdur, ama o hareketler en az seks kadar haz verir erkeğe.

erkek olduğumdan biliyorum. tecrübe edindiğim kadarıyla da bu gibi hareketler abartılmadıkça, kadınlara da keyif verir. umarım yalan değildir. yalansa sıkıntı büyük.
  • uyandırmak için atıyorsa durum çok vahim lan, hani "tamam, benim işim bitti" gibisinden.
  • ben pek haz etmiyorum bunu yapmaktan,karşımdakini aşağılıyormuşum gibi hissediyorum. fakat birlikte olduğum kadınların hepsi bayılıyor bu olaya.

feministlik, kadın-erkek eşitliği falan hikaye arkadaşlar. biyolojik olarak kadınlar halen erkeğin dominant ve ezici olmasından aşırı derecede tahrik oluyorlar.
  • fantazi işte oğlum! fantazileri de mi sorgulamaya başladınız artık ameka.
  • götün sağa sola salınımını izleyip keyiflenmektir.
  • tek bir amacı vardır o da kadının seksten aldığı zevki artırmak.

yok üstünlükmüş yok dominantlıkmış geçin bu işleri. saç çekmek, popoya şaplatmak, yalandan tokat atmak, konuşmak, küfür etmek, ağza parmak sokmak, bağlamak vs.. bu işler erkekler için bir süre sonra zulüm haline gelir..

düşünsene gözün sürekli kadında. doğru zamanda saç çekecen, doğru zamanda küfür edecen, doğru zamanda şaplatıcan, doğru zamanda hard yapcan vs..
    yeri geliyor, 6 sene öncesinin ankaragücü deplasmanını düşünmeye çalışıyorsun.. bir yandan da "çalışıyorsun".

bazen unutulur bazen de üşenilir..
    ne olursa olsun, şaplak işini savsaklamayan adam iyidir.
  • neden saç çekiyorsa aynı amaçtır. seks dediğin sert yapılır mıy mıy seks mi olur
  • kadının saçını çekmesiyle, kadının erkeğin sırtını tırmalamasıyla, ensesini ısırmasıyla aynı sebepten ileri gelir. seks dediğin şey bilhassa finale doğru hardcore bir form alır ve zirvede biter. e haliyle 2000 metre'nin son 100 metresini depar atarak koşarsın.

zevk verir, gaza getirir. başka ne olsundu?
hesabın var mı? giriş yap