• milyarder bir arap ile aşk yaşayan milli yenge şeyma subaşı'nın kıskananlar çatlasın minvalinde verdiği pozdur.. sevgilisinin hediye ettiği ultra lüks araba önünde vermiş bu pozu.

playgirl şeyma subaşı o sene bu sene demiştir

------------------------------------------------------------------

edit: bu kadını öven ve yücelten yok. ama açık konuşalım. şeyma, kadın değil de erkek olsaydı gizli ya da aleni biçimde takdir edilecekti ve çapkınlığı, avcılığı ile övgü toplayacaktı.. ama kadın olunca hor görülüyor ve belaltı vurulmaya çalışılıyor.

yapmayın bunu. bu kadının özel hayatından çok daha aşırısını ve doyumsuzunu erkek ünlüler yaşıyor bu ülkede, hemen gözünüzün önünde.. çoğu da şeyma'nın babası veya dedesi yaşında tipler. ama onlar erkek olduğu için takdir görüyorlar.

onlar yapınca playboy, kadın yapınca aşifte etiketi yememeli. ahlakın cinsiyeti olmaz. olmamalı.
  • arabayı nasıl elde ettiğini pozisyonundan ve dilinden anlayabildiğimiz fotoğraftır.
  • dilini bir metre dışarı çıkararak, bacaklarını da sonuna kadar açarak verdiği poz. neyi ima etmektedir, amaçlamaktadır bilinmez.
  • amk böyle hayatın ben de bisikletin fotoğrafını çekiyorum.

bahsi geçen görsel;
    aha da bu
  • bu golddigger patroniçesi, yaptıklarını kendine meslek edinmiş. zira şaşırtmayan şeylerden sadece bir tanesidir onun için. pasaportundaki meslek hanesinde her halde "golddigger" tanımı yer alıyor olmalı zira bunun hakkını fazlasıyla veriyor.
  • şeyma subaşı ne yapmaya, nereye varmaya çalışmaktadır?
    tanım: lüks aracın bir kadınla fotoğrafı...
  • pozu verdiği yer, o arabanın önü mü yoksa arkası mı? yokluğun gözü kör olsun daha arabanın önünü arkasını tanımıyoruz.
  • bikini başkanın, ugruna usenmeyip kalkip, siyahlar deriler giydigi pozdur.

vesikalik haric poz vercem diye ekstra suslenmeyen beni ezik hissettirmistir. ben bikini baskan olsam gotumden pestamali cikarmam lan.
  • bazen üzülüyorum lan, millet yaşıyor biz de oturmuş onları konuşuyoruz.
  • araba da arkadan motorluymuş...
hesabın var mı? giriş yap