• mortal kombat 2'de kendisini cogu zorluk derecesinde zorlanmadan yenmenin bir taktigi vardir: abinin tam dibine ziplarsiniz, hemen egilirsiniz, o tekme ya da omuz hamlesini (o hayvan guc gotureni degil) yapar ve bo$a vurmu$ olur, siz de hemen aparkatinizi koyarsiniz. devamli bu hareketi yaparsiniz, super bitirirsiniz. manyaksiniz abi siz.
  • tarafimca, top oldugu, kestirdigi ispatlanmis mortal kombat bossu.
    mk 2 de biliyorsunuz jhonny cage in ball crack yani daşşak patlatma hareketi var. (egil low punch hold block) bu butun erkek karakterlerde ise yariyor bir tek kadinlarda yaramiyordu.
    dusunuyordum ki, bu omuz abandiginda, cage ile dassak patlatma hareketini yapsam rahat yenerim. sectim, yapayim derken onunde egildi boyle dassaklarin olmasi gereken yere bos bos bakti. *
  • hiçbir özel hareketi olmamasına rağmen dayak yemiyor ya, o delirtiyor beni. bi omuz atıyo, bi çekiç ekliyo kafaya, bi de ok gibi bi sikim atıyo. ama sopa yemiyo. adam başı 20 hit combo ortalaması ile geliyorum shao kahn'a kadar, ondan sonra 3 kere vuramadan öldürüyo beni itin eniği. al sab ziro'yu, acemiler gibi buz ata ata şeyet ondan sonra işin yoksa. amına koyim ya. adam kendi saha ve seyirisi önünde sopa yemiyo resmen. dövüşmeyi bilse gam yemiycem bak. gitmiş badi salonuna, peh.
  • iki durup (eller belde) "ahahaaa senin var ya ruhunu sikerim!" diye el kol hareketi yapan,
    tam cesarete gelip saldırınca yumruğu kafaya kömüp, adamın moralini bozan hayvan.

ben şahsen bu ayının sheeva, motaro ya da en sağlamı sub zero veyahut noob saibot ile dövülmesini uygun görüyorum
  • mortal kombat 9'da "you suck!" falan demeye başlamış karakter. insanın kalbi kırılıyor.*
  • bütün o kudreti, cüssesi ve heybeti bir yana, sahip olduğu korkunç nefret ve yok etme güdüsünün nedeni "7 cm'cik" olmasıymış. zaten dünyanın başına ne geliyorsa, tek taşaklı ya da siki ufak adamların öfkesi yüzünden geliyor amk.
  • trilogy'de secilebilir olarak bulunan karakter .

mk2 ve mk3'te secret'lar yoluyla seciyorduk, o ayri .
  • mk3 ün sonunda tamamen yokettiğimizi sandığımız fakat mk4 de reiko şemalinde ortaya çıkan ayu.
  • mortal kombat 2 ve 3 ün son adamı.aynı zamanda dövüştüğünüz raundları sunan kişidir.bi "pathetic" deyişi vardır ki tekrar tekrar duyası gelir insnanın.nitekim sırf bu lafı tekrar duyma uğruna rakipten kombo yediğim çok olmuştur.
  • sadece trilogy de degil, mk3 ve mk2 de de vardi bu adam.
hesabın var mı? giriş yap