• polislerden şaşırtmayan hareketler.
    o polisler hakkında hayatını tehlikeye atmaktan vs. şikayetçi olabiliyor musun merak ettiğim olay.
  • bu ülkede işini hakkıyla yapan kamu görevlisi kaç tane acaba ?
  • ölü bir değil ki ağlayasın, deli bir değil ki bağlayasın.
  • polise güvenip güvenimin boşa çıkmadığı çok az olay var.

not: evet fethi sekin kahramandı. 1 tane kahraman var diye hepsi kahraman olmuyor malesef. kimse gerçek kahramanlar üzerinden boş tenekeleri savunmasın.
    not2:zora düşünce ararsın ama gibi salakça bi cümleyle gelmeyin. zora düştüğümde aradım gelmedikleri için güvenmiyorum. (daha sonra kendim olayın içinde değilmiş gibi başka polislere anlattım durumu "ölen ölsün kalan kalsın öyle gidelim demişlerdir kehkehkeh" dediler. kendi meslektaşlarının dediğine göre ölmemi beklemiş orospu çocukları)
    not3:bu küfür hepsine değil o ölmemi bekleyenleredir.
  • hak aramanın tek yolunun orman kanunlarına evrildiği döneme ait olay.

(#110338397) çok güzel söylemiş. ifşa et biz de kime sövdüğümüzü bilelim.
  • anladığım kadarıyla ufak bir ilçede yaşıyorsunuz. bu tip yerlerde kamu personelleri çok çabuk değiştirilmeli ki halkımızın tanıdık sevdası dindirilmeli. şurada tanıdık burada tanıdık. bir kişiyi o hizmete layık olduğu için değil tanıdık olduğu için iş yapan memurların temizlenmesi için yaklaşık 20 sene daha var.

şimdi siz de kamu personeliyseniz cimer e o polisi aleni aleni şikayet edin. devlet ne gerekiyorsa yapsın. haklılar haksızlar kadar cesur olmadıkça haksızlık bitmeyecek.
  • böyle bir şeyin kazara, cehalet sonucu, düşüncesizlikten vs olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. keza küçük bir yerleşim yerinde sürekli sigara içilen bir yere ceza kesilmemiş olması için de bu bahanelerden hiçbiri geçerli olamaz.
  • cimere ve savcılığa suç duyurusunda bulunması tavsiye ederim. önce polis karakolu hakkında bulunmalısın. gerçi sonra da bu ibneler seni tehdit ederse ne yapacaksın? iki ucu boklu değnek. sen yine de şikayette bulun derim. cimer ya da savcılık aksiyon alırsa polis gık diyemez.
  • çok ciddi bir olaydır. zamanında muz cumhuriyetinde zenci bir ağır abimiz sıfır araba teklif edip isim ver dediğinde "gidip öldürmeyeceğini nereden bileyim?" diyen polisler vardı. ihbar da boş ihbardı bak. ticari itibar zedelemek amaç. bir şey çıkmamasına zarar görmemesine rağmen adam araba teklif etmişti düşün.

bu iş bu kadar ciddidir. o ismi telefonu ne olursa olsun veremezsin. savcıya suç duyurusunda bulunun en kısa zamanda.
hesabın var mı? giriş yap