• üzerinden daha bir yıl geçmemiş günlerdir. türk sol siyaseti'nin çiğliğini pragmatisliğini büyük bir hüzünle izlemiştik. ekşi sözlük'teki solcu enteller başı çekmişti bu girişimde.
  • guzel gunlerdi. dolar henuz 2.35 olmamisti. turkiye biraz daha guzeldi.

her gecen gun daha da dibe gidiyoruz cunku. dün bile daha guzeldi turkiye.
  • olmayan günlerdir. ihsanoğlu'na oy isteyenler chp'lilerdir, solcular değil. cahilliğinden utanmıyor bir de başlık açmış.
  • solcular kürt milliyetçisi demirtaş'a oy istediği için olmayan günlerdir.
  • chp li solcularin nasıl da sağcı olduğunu gördüğümüz günlerdir. carkcilik bunların kanlarında var.
  • tugce kazaz'in islamiyeti ogrettigi gunlerin yaninda bir hictir.
  • ne solcusu allah aşkına? ihsanoğlu'na oy isteyen chp idi. ben daha chp'ye oy veren bir solcu ile tanışmadım. hem solcuyum deyip hem de chp'ye oy veriyorum diyenin ne solculuktan haberi vardır ne chp'den.
    türkiye'de çok az solcu var. inançlı bir kur'an müslümanı olarak türkiye'de o solcuların iktidar olmasını tüm kalbimle isterim.
  • yoktur böyle günler.

solcu nedir, kime solcu denir acilen öğrenilmesi lazim. sonra gelip buralarda başlık sıçıyorsunuz.
  • tayyip erdoğan'ın cumhurbaşkanlığına karşı ellerinden geleni yaptığı günlerdir.

kimileri de demirtaş'a oy vererek tayyip erdoğan'a çalıştılar aynı günlerde.
  • "dönemin şartları es geçilerek değerlendirme yapmak doğru olmaz" diyerek o günleri aklamak isteyen solcuların naçar kalacağı günler.
hesabın var mı? giriş yap