• bence çok da mutsuz olmayan insandır.
    muhtemelen kıskanıyoruz.
  • reklam insanıdır. ayrıca sosyal medyayı ne kadar yanlış anladığımızı da gösterir. öyle bir noktadaki şu anda, facebook'ta, twitter'da eğlendiğini belli etmezse ölecek insanlar var. muhabbete başlamadan check-in yaparlar, yemekleri gelir fotoğrafı çekilir, kahve içerler durum güncellemeleri havada uçuşur. açıkçası bu insanların gerçekte mutsuz olduklarını da düşünmüyorum, sadece şımarık birer ilgi manyakları olduklarını düşünüyorum. bir de şimdi hissetme durumu eklendi facebook'a, birazcık üşüten hasta hissediyor. yahu bu insan bunu neden yapıyor?

mutlu olmak, bunu paylaşmak elbette güzel, ki ben zaten herkes mutlu olsun, kelebek olsun kafasında bir insanım, ama insanlar artık sadece paylaşmak için mutlu olmak istiyorlar sanki. 'bakın ben mutluyum ve bunu size göstermeliyim' diyerek yaşadığı anın tadını çıkarmayı unutuyorlar. o fotoğrafta da içinden geldiği gibi gül yani çirkin ol nedir, onu da ekleme facebook'a ama tadını çıkara çıkara gül! boşver kaç kişinin beğendiğini, yorum yaptığını. hayat kısa ve başkalarına göstermek için yaşamak bu kısa süreyi heba etmenin en kestirme yollarından biri.
  • yakında buna sarkastik bir tepki olarak sosyal medyada çok depresifim imajı yaratan insan modası ortaya çıkacak, sonra demedi demeyin.
  • vardır böyle insanlar.
    kocişle kahve keyfi, kızçelerle geziyoruz vs. gibi sosyal medyada fotoğraflarını paylaşan insan modelidir.
    ben bu modellerin bi sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum neden mi?
    (bkz: kendimden biliyorum)
    edit:şaka beyler şaka o kadar da değil.
  • bir de sosyal medyada çok zenginim imajı yaratan insan vardır ki aman aman evlerden ırak.

sosyal medyanın gereksizliğini bize hatırlatan insandır.
  • sosyal medyada imaj yaratmamaya çalışan insandan fersah fersah geridedir.
  • dibine kadar yalniz olan insandir
  • mutsuzdurlar. net.
  • sanal-dünyasında yüzünü güldürecel bir kaç aksiyon ve yaşanmışlık hatırası ve yaşadığı/yaşayacağını sandığı hayallerinin vermiş olduğu gaz sonucu mutluluk hormonunun yükselmesi durumu-sonucu sanala yansıyan görüntüsü olabilir sanırım.

bence bazen insanların mutluluklarından veya çok mutluyum imajı yaratan insanların mutluluklarından da esinlenilerek mutluluğunuza mutluluk katılabilir. kişi belkide bu şekilde morali kötü olsa bile tutunacak birşeyler arıyordur ?!. olaylara fazla katı ve olumsuz yaklaşmamak gerek.
hesabın var mı? giriş yap