• dp genel başkanı seçilmiş zat. sokakta görsem tanımam.
 • adı bir süre önce akp gaziosmanpaşa ilçe teşkilatı için geçen şahsiyet. siyaset sen nelere kadirsin...

  http://arsiv.sabah.com.tr/…1/30/yaz1336-50-115.html
 • bugün güzide şehrimiz afyonkarahisar'a ugramış, boş sokaklara el sallamış, yoldan kendisini izleyen bana birtakım el kol hareketleri yapmıştır. elimiz cebimizde geziyoruz. nereden bileceğim senin geleceğini; bilsem takım elbisemi çeker, traş filan olurdum. ama sen dur, sen dur; seninle ankara'da siyaset sahnesinde kapışacağız inşallah.

  kendisine halen afyonkarahisar hükümet konağı önünde ulaşılabilir, sohbet edilebilir, alternatif akp pardon dp politikalarını dinleyebilirsiniz.
 • parti içi demokrasiyi savunan ve hayata geçirmek için çabalayan, şu ana kadar gelmiş genel başkanların hepsinden daha demokratik bir yaklaşımı olduğu su götürmeyen, ayrıca 2007 seçimlerinde kolu kanadı kırılmış bir partinin başına geçerek elini taşın altına koyma cesaretini göstermiş bir siyaset adamıdır. tebrik ediyoruz kendisini.
 • tip olarak bir banka memurunu andırmakta kendisi. geçtiğimiz haftalarda iznik'te gördüm konuştuğu kalabalık 40-50 kişi kadardı diye hatırlıyorum. çok zor işi.
 • bugün kongrede konuşurken fenalık geçirmiş kişi..

  http://www.hurriyet.com.tr/…em/10367948.asp?gid=229
 • tüik için "tayyibi üzmeyen istatistikler kurumu" açıklaması yaparak beni yarmış genç lider. helal
 • istifa ederek bıraktığı demokrat parti'nin başkanlığını tekrar almak için aday olan kişi. beni ilgilendirmez ama hüsamettin cindoruk gibi genç!!! birisini görmektense bu kişiyi görmeyi yeğlerim.
 • nedense genel kuruldaki başkanlık seçimlerinde 3. turda adaylıktan çekilmiş an itibariyle eski denebilcek dp lideri.

  dp yi dp ye oy bile vermeyen cindoruk'a karşı bu kadar savunup son anda geri çekilmesi belki de ileride bolca tartışma yaratacak şüpheler bırakmıştır zihinlerde.

  partinin kötü ellere geçtiğine üzüldüm.

  düzeltme: geri çekilmesinin nedeni sayısal olarak cindoruğun gerisine düşmesi sanırım.
 • f-tipi tarikatın emanetçisi. kişisel bir husumetim yok. tamamen gözlemlerimle konuşuyorum.

  merkez sağda bir birlik akp ve f-tipi tarikatın en büyük korkusu. çünkü gerçekten chp'nin etkisiz muhalefeti çok işlerine geliyor. etkili muhalefeti ancak aynı dilden konuşan sağ bir parti yapabilir. bunu en iyi bilen akp, f-tipi tarikat medyası aracılığıyla merkez sağda birleşmeye izin vermiyor. bunu ilk zamanlarda anap'ın içine konuşlandırdıkları bir başka emanetçi erkan mumcu ile başarıyla yerine getirdiler. bir süre de süleyman soylu ile götürdüler işi.

  süleyman soylu kimdir nedir bilmem. beni ilgilendirmiyor da. iyi niyetli olabilir. ama çok genç ve deneyimi yok. ayrıca siyaset arenasında bir ağırlığı da yok. karizma desen 0. farklı bir söylemi hiç olmadı. insanları çekebilecek hiçbir artısı yok. bu yüzden uzun bir süre kullanıldı tarikat tarafından.

  şimdi ise sağda bir takım çalışmalar var. bu akp'nin ayağına iyi bir çelme olabilir. ondan dileğim kullanıldığının farkına varsın ve bundan sonra daha iyi adımlar atsın, birleşmeye yardımcı olsun. yoksa akp bu alternatifsizlikle uzun bir süre daha iktidar kalabilir.
hesabın var mı? giriş yap