• koyunlar otlamaktadir..

di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. di$inde ye$il bi$ey var.. (bkz: selcuk erdem)
  • herifin teki zebani'ye gider
    -abi nasi isitiosunuz burayi zor olmuo mu
    -(bkz: turksun dimi)
  • gecen haftaki (bkz: leman)'daki (bkz: ahmet yilmaz) karikaturu.. yarildim:

robinson crusoe ve arkada$i gemi guvertesindedirler:

- lan robi issiz bir adaya du$sen yanina uc $ey ne alirdin?
    - ulan sen de ba$ka espri bilmiyosun olm.. enayiler du$er olm adaya.. kurnaz adam du$mez..
  • -benim gençliğimde buraları yemyeşildi...
    -evet be duvarı geçen sene sarıya boyadık...
  • bu haftaki leman'da yine yarmi$ bir ahmet yilmaz karikaturu.. adam virtuoz..

deniz altinda bir midye, agzinda sigarayla yuzmekte olan bir baliga bakip icinden du$unmektedir:

"ulan $u solungaclar yuzgecler bende olucak takilir miyim buralarda be..!? fakat gelgelelim cenab-i hak bize oyle bir dizayn nasip etmi$ ki kipirda kipirdayabilirsen!... gerci oturdugum yerden envayi ce$it su hayvanini seyrediyorum ama ceyrek ekmege dolma olmak nasil koyuyo adama biliyor musun?.."
  • ortacagda bir medrese, egitim veriliyo..
    - evladim söyle bakiym istanbul ne zaman fethedildi ?
    - geçen hafta hocam
    - aferin otur

(bkz: selcuk erdem)
  • - babaaa ben nasil dünyaya geldim bi daha anlatsana hadii nolur ?
    - ulaaan ! ho$una gitti di mi pezevenk ! bak iyi dinle bi daha anlatmam.. önce annen üzerindeki bluzu yava$ça siyirdi.. sütun gibi bacaklar, karpuz gibi bir kötü vardi.. sonra ben......
  • yeniceriler
    -ceddin deden neslin baban
    kaledeki bizanslilar
    -ya ya ye koko cambo ya ya yeee

(bkz: lombak)
  • jedi knight elindeki cali$maz haldeki i$in kilicini mahalle arasindaki elektronikciye gostermektedir..

- usta be bi baksan $una, sanirim temassizlik var alette..
  • jedi knight ve cekirgesi carpi$ma halindedir, cekirge jedi elini isin kilicini cikarmak uzere beline atar..

- argh, $arjda unutmu$um aleti ya.. pehey..
hesabın var mı? giriş yap