• arnold ile kapıştıkları tuvalet sahnesinde aynaların önünden geçerken kendine bakmayı ihmal etmeyerek bana: "kadın, robot da olsa kadın" dedirmiş makine.
  • terminatör 3teki dişi makine. (bkz: kuzucigim kacma)
  • telefonu kaldirip agzindan modem init'leri cikartarak kar$i tarafla handshake edebilen integrated modeme sahiptir.

kar$i taraftan gelen sesleri ahizeden dinleyip veriye donu$turen bir a/d convertor'u oldugundan $ubheleniyorum. (bkz: $ubheler uzerine)
  • helikopter kullanmasini tam bilmeyen bir model bu ucura biliyor ama tekrar yere konmakta pek basarisiz kadin oldugundan kaynaklaniyor elbet halbuki iyi araba suruyordu ama orda dublor kullanmislardir buyuk ihtimal (ha ne)
  • ben bu arkadas icin eriyip bitiyorum.. bakislari durusu, konusmasi beni benden aliyor.. inanilmaz bir idol kadin. yani karim olursa bundan istiyorum bi zahmet.. fakat tek bir sorun var kadinin yegane işi insanligi yok etmek..

yani bunu anneme anlatamam ben

-anne bi kadinla tanistim.. sibel.. meslegi de var sigortasi da var.. süpper yani.. cok mutluyum
    +aferim ogluma.. ne yapiyor gelinim
    -insanligi yok ediyor anne ve bunu gercekten cok iyi yapiyor..

kahretsin.. kirk yilin basinda bir kadina hasta oluyorsun o da insanligin bir numarali düsmani cikiyor.. artik eski sevgilimden beddua mi aldim bilemiyorum..
  • john connor olsam koşarak "al benim canımı terminatriksim, ölümüm elinden olsun" demezsem şerefsizim*, şeklinde beni düşünmeye sevk eden şey.
  • ne güzel giden t600, t800, t1000 modeli serisini bozup zank diye t-x diye birşey koyunca mükemmel olması gereken robot, lakin öyle olmuyor. fimlerde mantığın bokunu çıkarma eşiğini aşmak istiyorum.

birincisi terminatörün kılı, tüyü olmaz kardeşim. bizim t-x de kol tüyü var allah seni inandırsın, yahu tüyünü alın di mi? kollarına yakın çekim yapıldığı sahnelerde bu kızda kıl var, olmaz efendim olmaz. şimdi kızcağızın günahını almayayım öyle bildiğin sarı uzun tüyler yok, ama terminatör dediğin cillop gibi olur. bak arnolda.

ikincisi terminatör gülümsemez. bakmayın bizim arnolda, espri yapar korur lakin, o bile gülmez. bu kız gülümsüyor. bizim t800 ü vinci itfaiye arabasına vurdurunca ve de t800 ü bozmak üzereyken pis pis gülümsüyor. hatun daş gibi gülümseyince güller açıyor tamam ama robotsun değil mi?

üçüncüsü terminatör şaşırmaz, şaşırma efekti göstermez. bizim t-x, vinç kanalizasyon çukuruna takılıp fırlayınca şaşırıyor. ya da kan analizi yapınca katherine brewster değil de gökte ararken yerde bulduğu john connor'ın olduğunu anlayınca orgazm olmuş gibi şaşkınca tepki gösteriyor.

daha uzar t-x deki hatalar, ama t1000 in yanında sönük kalır diyen halt etmiş. t-x bütün itibariyle t1000 den daha mantıklı robot. diğeri civa gibi yumuşayıp delikten ordan burdan akıyor len bin sene geçse o teknoloji olmaz. t-x silah silahlanma olarak zaten öte diğerinde bir bok yoktu kendini bıçak haline getirmek dışında. o filmde parmaklıkları geçince biz çocukken hoşumuza gidiyor, güzel oluyor da hani pek mantıklı olmuyor. bu robot daha mantıklı ve mükemmel.

tabi burada kristanna loken in hakkını yemeyelim, sütun gibi bacak, incecik bel, bildiğin taş iskandinav kızı, ama buna sığınmamış ve robot gibi oynamayı başarmış, aldığı eğitimleri de döktürmüş. zaten 300 kiloluk makine olup da kıvır kıvır kıvırsaydı o zaman t-x hiç olmazdı.
  • (bkz:dominatrix)

neden olmasın emeklilikte?
  • t-100den sonra en konuskan terminator modeli.
hesabın var mı? giriş yap