• haber kaynağıdır

hazreti muhammed'in hayatı konulu çalışma yapan anadolu gençlik derneği temsilcisinin tarsus amerikan koleji'ne sokulmaması olayıdır. agd temsilcisi bakanlıktan izinli olmasına rağmen okulun kapısından dahi içeri girememiştir.
    bu durum ülkemizde tıpkı osmanlı'nın son döneminde var olan yabancı okulların imparatorluk aleyhindeki çalışmaları gibidir. ama bu amerikan okulu da tabii sırtını dayadığı yere güvenmektedir
  • bakanlığın konuya dahil olmasına rağmen gerçekleşmiş olay. gerçekten de osmanlıyı zamanında yaşananlardan bir kesiti anımsatıyor.
  • agd'nin ne oldugunu bildigimiz icin

(bkz: aglayin lan comarlar)
    (bkz: yallah arabistana)
  • evet sevgili millet içimizdeki amerikan muhiblerini tanıyalım.. entry'ye bak yerli emperyalistleri gör. akp düşmanlığından artık abd taraftarlığına soyunmak.. ancak yurdum sözlük yazarının tıynetine uyar.
  • kapatilmalidir. mustafa kemal atatürk bursa amerikan kız kolejinde 3 kızçocuğü hristiyan olduğu için bu okulu kapatmıştır.
  • agd'nin devlet liselerine girmesi yanlışken oldukça yerinde davranmıştır amerikan koleji. ucu propagandaya çekilebilecek herhangi bir derneğin veya kuruluşun okullarda olmaması gerekir, buna rotary de dahil, islamcı dernekler de.
  • amerikalılarla araplar arasında geçen olay.
    biz türkleri ilgilendiren tek yanı bizim topraklarımızda cereyan etmesi.
  • buram buram siyaset ve radikal islam kokan gençlik derneğinin, milli propaganda bakanlığı tarafından icazetli şekilde goygoya gittiği bir özel eğitim kurumundan def edilmesi durumudur.

keşke devlet okulları da aynı tepkiyi koyabilseler ama devlet okulları bunların ve türevlerinin posterlerini koridorlarına asıp, düzenledikleri yarışmalara ve organizasyonlarına öğrencileri -nerdeyse- zorla gönderiyorlar.
  • islam ve siyaset sentezi propaganda yapan bir kurum temsilcisini okuluna almayarak gayet de iyi yapmış kolej.

o okula çocuklarını teslim eden ailelere sormak gerek bakalım kaçı çocuğunun böyle bir propagandaya maruz kalmasını ister.
  • iyi yapmışlar, saygı duydum.
hesabın var mı? giriş yap