• amerikalılarla araplar arasında geçen olay.
    biz türkleri ilgilendiren tek yanı bizim topraklarımızda cereyan etmesi.
  • agd'nin ne oldugunu bildigimiz icin

(bkz: aglayin lan comarlar)
    (bkz: yallah arabistana)
  • agd'nin devlet liselerine girmesi yanlışken oldukça yerinde davranmıştır amerikan koleji. ucu propagandaya çekilebilecek herhangi bir derneğin veya kuruluşun okullarda olmaması gerekir, buna rotary de dahil, islamcı dernekler de.
  • ulan arkadaş bakanlığın emri ile bir dernek gidip nasıl bir özel okula girer? kimse bunu sormuyor.

özel ulan orası özel... size ne insanların çocuklarını nasıl yetiştirmek istediklerinden? öyle yetişmesini istedikleri için o okula gönderiyorlar. herkes sizin dininize veya sizin dini algılayışınıza göre çocuk yetiştirmek zorunda mı?

bir de şikayet ediyorlar. siyasal islamcıların neden zararlı ve uzlaşılmaz, saygısız ve baskıcı olduklarını gösteren bir örnek daha.
  • bakanlık emrine rağmen demişler ama bakanlık ... derneği okulunuza mutlaka girecek diye emir yazısı göndermez, gönderdiyse en büyük skandal o olur. olsa olsa izin yazısı verir bu da ben bu derneğe okullara gitmesi için izin verdim anlamına gelir ama okul yönetimi bir sakınca görürse almayabilir. tabi bakanlığın iznini gören ve derneğin yapısını, ilişkilerini bilen devlet okulu müdürlerinin bu izin yazısını emir telakki etmesi normal.
    bakanlığın emrine rağmenmiş te allahım sen sabır ver.
  • insanlık düşmanı bir oluşumu, bir eğitim-öğretim kurumuna sokmayan her kimse, o taşakları yerim.

tanım: 10 numara hareket.
  • ne yapsaydı okul, arap sevicileri okula alıp pis propagandalarını yapmalarına izin mi verseydi aq!!!
    o zaman ben de ateist dernek kurayım imam hatiplerde seminer vereyim.
    bakanlık buna ok verirse söz tüm islami derneklere üye olacağım.

edit: imla
  • islam ve siyaset sentezi propaganda yapan bir kurum temsilcisini okuluna almayarak gayet de iyi yapmış kolej.

o okula çocuklarını teslim eden ailelere sormak gerek bakalım kaçı çocuğunun böyle bir propagandaya maruz kalmasını ister.
  • buram buram siyaset ve radikal islam kokan gençlik derneğinin, milli propaganda bakanlığı tarafından icazetli şekilde goygoya gittiği bir özel eğitim kurumundan def edilmesi durumudur.

keşke devlet okulları da aynı tepkiyi koyabilseler ama devlet okulları bunların ve türevlerinin posterlerini koridorlarına asıp, düzenledikleri yarışmalara ve organizasyonlarına öğrencileri -nerdeyse- zorla gönderiyorlar.
  • sonuçta insanlar çocukları canlı bomba olsun istemiyor normal yani.

okul da bu isteğe karşı gereğini yapmış. şurada 1-2 yıla radikal islamcı olduğu için imha edilecek yaratıkları boşuna adam yerine koymaya gerek yok.

okulu tebrik ettiğim durumdur
hesabın var mı? giriş yap