• bitiktir.
    muhakkak bir dövmesi vardır.
    beyaz yaka işinde mutsuzdur ama mutlu imajı çizer.

en az birkaç defa, evliliğin direğinden döndüğü hayalkırıklığı dolu ilişkisi vardır.

her sohbette ne kadar özgür olduğundan bahseder ama iç dünyasında over rezervinin her geçen gün düşmesi karşısında depresyona girer, geçmişte reddettiği/aldattığı iyi erkekleri hatırlar ve daha da depresifleşir.
  • özgürdür. özgürlüğün ne olduğunu iyi bilen kadındır.
  • kaş esnafının çok sevdiği kadındır. acımadan yiyip içerek para harcar. fiyatların bu seviyeye gelmesinin sorumlusudur bu istanbullu özgür kadın.
  • yoga da yapar son kurşunudur.
  • en az bir defa burç haritasına baktırmıştır.
  • kaş'ta kesin koca bulurum, ama ilgilenmemiş gibi yapayım, doğal, organik görüneyim, biraz da alternatif kültür olaylarına girdik miydi, bu kış kesin nişan yaparız derdindedir.
  • ay 40 yıl düşünsem sözlükte başlığımın açılacağı aklıma gelmezdi hahah. şu an şezlongta uzanırken bu başlığı görmemle kahkaha atmam bir oldu. yani öyle güldüm ki yan şezlongtaki kaslı erkekler dönüp bana baktılar. bu benim şekerim. yalnız öyle evliliğin direğinden falan dönmedim. hatta hâlâ evlilik tekliflerini reddetmeye devam ediyorum. ben bu dünyaya bir erkeğin kahrını çekmek için gelmedim. zorunuza gittiysem kusura bakmayın. kafama göre yaşarım keyfime bakarım.
  • telefonu ıphonedur, bandana takar, ayağında gümüş hal hal. baldırda melek dövmesi.
  • konumda yazın ya da yazsın 2 sene sonra yanlış yere gitmeyelim.
hesabın var mı? giriş yap