• her burç başlığında olduğu gibi
    "terazi erkeği tarafından terk edilmişlerin veya sevdiği kız terazi erkeğine gitmişlerin" lincine uğrayan burç erkeği * çok gülüyorum bu burç başlıkları altında yazılanlara çünkü vakti zamanında taze kuyruk acısıyla bizim de yapmışlığımız vardır...
  • ınsanları çok iyi analiz eder.
    6. hissi kuvvetlidir.çok iyi yalan söyler ama siz hakettiğinizde. herşey dengededir sizin ne tarafa agırlık koydugunuzla alakalı. piçliğe 2 kat piçlikle cevap verir. iyiliğe 2 kat. görsellik çok önemlidir. ukala ve kezbanların bir numaraları düşmanıdır (affetmez alır havasını) küsmez çabuk unutur. silerse tam siler hiç olmamış gibi yoluna devam etmeyi iyi bilir. pratik zekası çok yüksektir. paraya önem vermez. üstüne başına dikkat eder etmiyosa morali bozuktur veya ortam o dikkati haketmiyordur. umursamazdir. herkesle anlaşır. insanları sadece iyi ve kötü diye ayırır. ayrılıyorum dersen siktir git der, eğer demiyor ayrılmayalım diye yalvarıyorsa tekrar bir araya gelip siktir git demek icindir. not : terazi burcu erkeğiyim.
  • lan ne gömüyosunuz..siz karaktersizlere denk geldiniz diye..bizim günahımız ne ya da en azından benim.
  • hakkımda yazılan olumsuz yorumlardan bile keyif alıp nasıl avantaja dönüştürebileceğimi düşünüyorum şu an...
    öyle bir burç işte.
  • (bkz: haters gonna hate)

kezolara prim vermeyen erkek burcudur.
  • hiçbir burcun erkeği ikizler burcu erkeği kadar kötü olamayacağından bence o kadar da kötü olmayan erkektir. güvenilir tipler oluyorlar bence.
  • dengesiziz işte dahası yok
  • dengesiz oldugumuz kesin. surprizlerle dolu oldugumuz anlamina gelir. ayrica estetik ve sanatsal yonlerimiz ileride.

bildigim kadariyla kadinlarin da istedigi tam olarak bu.
    ayrica ukalayiz, evet.
  • ben mi algida seciciyim yoksa durum bu mu bilmiyorum; ama nedense interaktif ya da sosyal ortamlarda en cok gomulen erkek.

ulan ilk kez girdigim bir ortamda burclara inanmiyorum diyorum, cikip hala yuzume yuzume gomen var. kirmizi baslikli kizdaki kurt gibi bakan var.

ulan biz ne yaptik size?
  • bir ofis arkadaşım vardı hayattan soğuturdu... yani neden bu kadar degesiz ve tutarsız biriydi bilemiyorum. sadece burcu yüzünden olamaz ...
hesabın var mı? giriş yap