• ne uzun çubuk gibi "vaay macgyver geldi şimdi tüm sorunlarımız çözülcek" edasıyla bir ortam çocuğu havası estiren,
    ne dört piksellik kare gibi "dediğim dedik çaldığım düdük!" kısvesinde fazlasıyla ağır başlı takılan,
    ne de merdiven basamağı şeklinde olan gibi "bi sikim olamadım bari marjinal olayım" havasında takılıp hiçbir halt anlamadan sürekli david lynch filmi izleyenler gibi bir hava estiren,

efendi,
    saygılı,
    ölçülü,
    ..cağnımız ciğerimiz bir oyun objesidir.
  • eksi sozluk tarafindan ameli pic edilmistir. tam 4lu 4lu cokertmeye baslamistim, bir anda duzeldi sozluk amk. got gibi kaldi yapitim, yaziklar olsun!
  • ne hasta bekler sabahı,
    ne taze ölüyü mezar.
    ne de şeytan, bir günahı,
    seni beklediğim kadar.
  • yanlış zamanda gelen doğru insan gibidir bazen.
  • herkesin hayatına lazım olan şeyin metaforu.
  • genelde şöyle bir halet-i ruhiye takınır:

"aşağı iniyorum... aşağı... aşağı... aşağı... aşağı.....hemensolagirmeliyimhemenhemen!!!...tüh bee....kaldık ortada kabak gibi"
  • jon lennon'un "hayat biz gelecek hakkında planlar yaparken başımızdan geçenlerdir" sözünü hatırlatan ince uzun dikdörtgen şekil.

tetris de biz l şeklindeki çubuğu beklerken başımızdan geçenlerdir. şekilleri doğru yere yerleştirme telaşı, aman orasını l şeklindeki gelecek çubuğa saklıyorumculuk, bir telaş bir stres, bir koşuşuturmaca, bir adrenalin pataması ve niceleri.
  • tetrisin godotsudur.
  • yıllık izindedir.
hesabın var mı? giriş yap