• videolarının altına "sooo fucking dope" yazan yabancı arkadaşların hepsini ülkemizde fasıla davet ediyorum.
  • gta v'te nissim'i çok güzel dinletmiştir.
  • resmen bizim türk ezgilerinin teknoloji ile tanışmış halini icra eden dj. başarılı bir sanatçı.
  • gta'da radyodan bunu duyunca bone county'de arabayı sahile çektim. etrafı seyrede seyrede dinledim. o derece sağlam bir kafası var bir iki şarkısının.
  • rock'n coke 2011 performansı ve sonrasında twitterda yazdıklarına bakarak önümüzdeki aylarda kendisini istanbul'da tekrar göreceğimiz dj. burdan tüm prodüktörlere sesleniyorum, gelin bu konseri yapalım. adam da türk zaten. evat.
  • nissim parçası ve klibi, 4.5 dk çölde sürprizsiz bir şekilde eşeğe binen bir adamı izlettirme becerisine sahiptir.
    http://www.youtube.com/watch?v=xt2ick78now
  • rock'n coke 2011 konser sonunda "noluyor lan" bakışıyla daha da fazla bir şekilde gönlümde taht kurmuş insan. en kısa sürede beklemekteyiz. zaten giderken "bekleyin siz bekleyin gelicem" şeklinde parmak sallama modundaydı. gelse de bayılsak.
  • bu adam tam bir psiko. adam sadece müzik yapmıyor sahne performansı da çok farklı ve iyi. aynı dj set içerisinde türk halay havaları, amerikan rap müzikleri ve dubstep ritmler oluşturması çok farklı. dinleyici içinde iyi bir tecribe oldu rockn coke da. ama eğlendirdi mi; sağlam eğlendirdi valla :)
  • rock'n coke 2011'in en güzel süprizi olan djdir.
  • gta v'de çalan nissim adlı parçası bildiğin bizim yekte'nin çakmasıdır. orjinali çok daha iyidir şüphesiz. buyrun zafer dilek abimizden dinleyin.
hesabın var mı? giriş yap