• an itibariyle paylaşılmıştır.
    link
  • aynen kardeşim bizim arabayı leylekler getirmişti zaten . sevindirici videodur
  • kapak olmuş sanırım bazılarına!
  • buna da montaj derler ama harbiden montaj.
  • hayırlı uğurlu olsun. umarım patır patır üretildiği günleri görürüz.

edit: yavaş olun lan ciğerimi söktünüz. şimdi de yandaş olduk, iyi mi!
    oğlum ülkenin yararını istedik diye yandaş mı olduk? bu iş aynı zamanda bir tecrübedir lan. togg'la başlar, yarın fogg çıkar, sonra bilmem ne. muhalifiz ama ülke düşmanı değiliz. mantıklı ve ülkenin yararına hizmeti kim yaparsa yapsın alkışlarız.
    ulen bu makarna kafalar ne boksa, bizim kesimde de aynı mantalitede öküzler dolu.
  • benim anlamadığım videodur. daha önce seyrettiğim araba üretim bandı videolarına benzetemedim. işin uzmanları daha iyi anlar herhalde.
  • 90 yıl önce uçak yapıyorduk; şimdi araba yapıyoruz diye seviniyoruz. olsun bu da olumlu. inşallah parçalarını da üreteceğiz.
  • evet üretim bandını da gördük inşallah yakın zamanda trafikte de yoğun bir şekilde göreceğiz böylece dolar düşecek enflasyon düşecek karnımız doyacak çocuğumuza ayakkabı için min. 700 tl montu için min. 800 tl eğitimi için de aylık min. 4000 tl ev kiraları için ise 10000 tl gibi rakamları verebileceğiz ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış olacağız. congratulations
  • fabrika yok diyenleri anlamıyorum daha temmuz ayında bizzat çevremden insanlar üretim bandını yapıyordu.
  • (bkz: #144711553)
hesabın var mı? giriş yap