• utanması olmayan firmanın sitesinde utanması olmayan leş bir firmanın satışa sunduğu tshirlerdir. çoluk çocuk demeden milyonları vahşice öldüren, almanlar'ın bile utançla andığı bir psikopatın tshirtlerini satışa sunup nefret suçu işlemektedirler. bir aklı evvel de çocuk boyu yok mu diye sormuş bir tanesine. ebeveyne gelin! ibretlik birkaç tanesini ifşa etmek istiyorum:

[http://ty.gl/mf7syertgk https://ty.gl/mf7syertgk]

[http://ty.gl/lfgxxy4i9w https://ty.gl/lfgxxy4i9w]

edit: trendyol gündem olunca göt korkusundan wednesday35 adlı iğrenç firmanın sattığı nefret ve insanlık suçu abidesi olan leş t-shirtleri satıştan kaldırmıştır, bu yüzden verdiğim linklerdeki ürünler artık bulunamamaktadır. hitler'i savunabilen haysiyetsizler dışında iyi niyetiyle destek veren herkese teşekkürler.
  • e-ticaret siteleri adam olacak da ben göreceğim.

trendyol bunun hesabını vermeli. holokost failini övmeye çalışmak ne lan?
  • amerikan bayrağı olan tişörtlere de aynı tepkiyi veriyor musunuz çok merak ediyorum .

edit: özel mesajdan küfür edenlere sesleniyorum, hitleri savunmuyorum, sadece bir merakımı belirttim mınkdklarm..

edit2: popüler kültürün kölesi olmuş ahmakların hakaret dolu mesajlarıyla daha fazla uğraşamayacağım için onlar için acı, benim içinse sıradan bir iki sayfa görsel görsel bırakacağım buraya. abd'nin yaptıklarıda çok umrumda değil esasında, hitlerinkiler gibi geçmişte kalmış tarihi olaylar.. mesela abd, japonya'ya iki adet atom bombası attığı halde bugün iki devletin ilişkileri gayet iyi durumda. ama burada ben hitlerin resmine gelen yorumların, abd bayrağı için neden gelmediğini sorduğumda ise insanlar nefret ve öfke doluyor ? ilginç gerçekten ...
  • hangi aklı başında insan hitler'i gururla üzerinde taşımak ister ki?
  • işte gerçek kapitalizm budur, önce sizi hezimete uğratıp sindirir, sonra da kendi ideolojinizi para karşılığı yine size pazarlar.
  • skandaldır. ürünün stok kartını onaylayan arkadaş geçici körlük mü yaşadı?
  • göt korkusundan ürünleri silmeye başlamışlar diye ilgili, nefret ve insanlık suçu işleyen satıcı firmayı ifşalıyorum:

(bkz: wednesday35)
  • sjw ler yine iş basinda.

abd japonya ya hem de 2 defa atom bombasi atip sucsuz gunahsiz 250 bin sivili bir kac saniyede toza donustururken sikinti yok tabi. abd bayrakli tshirt ya da ne bileyim ustunde atom bombasi resmi olan tshirt satilabilir ama iş hitlere gelince 6 milyon insani katletti.

her zaman oldugu gibi kazananlari hakli buluyorsunuz.

hitler ne kadar katilse yuz binlerce insani gulaglarda katleden stalin de o kadar katil ve canidir. ayni sekilde almanya ne kadar savas suclusuysa dresden i ve japonyayi savasin bitme asamasinda sirf keyifleri icin bombalayan muttfikler de o kadar sucludur.

tarafi olmadigimiz bir savasa tarafli bakmayin.
  • 2 türk gencinin avrupa'da eski bir toplama kampı gezisinde nazi selamı vererek fotoğraf çekmelerini akla getirmiştir..

türkiye gibi sallapati ülkelerde bu tarz ırkçı ürünler satılabilir de yanlışlıkla bunu avrupa'da giymeye kalkarsanız anlarsınız belki olayın ciddiyetini...

bu arada bu ürünleri abd bayrağı, türk bayrağı gibi ülkelerin bayraklı ürünleriyle kıyaslamak sanırım sözlükteki aptallığın nadide örnekleri olarak kalacaktır..
  • üzerinden 78 yıl geçmiş, galipler bir savaş hikayesini bize benimsetmişler biz de bu benimsetilen hikayenin arkasından koşuyoruz.

hitler savaş ve soykırım suçlusu mudur?
    kesinlikle.
    hitler tişörtleri iğrenç midir?
    stalin tişörtü, roosevelt tişörtü, truman tişörtü, churchill tişörtü kadar iğrenç.

stalin 20 milyon insanı iktidarında öldürmüştür, truman atom bombası iznini vermiştir, churchill dressden’i bombalatmıştır.

stalin’in resimini profil fotoğrafı dahi yapabilirsiniz am hitler’in bıyağı tıraş olurken şakasına bile bırakamazsınız.

bir gün stalin tişörtünü aynı hassasiyetle sözlüğe taşımanızı bekliyorum.

şimdi bu yazdıklarımdan nazi olduğumu filan düşünen varsa allah bin türlü belasını versin. oku bakalım hitler masumdur filan diyor muyum?

neyse belki de tartışmayı buraya çekmek baştan hata. bilemedim. kendi kendime tartışmaya girdim. ben bunu yüksek olasılıkla silerim.
hesabın var mı? giriş yap