• herhalde pentagon nasıl olsa deli şaşırmazlar diye içinde kalanları buna söyletip yaptırıyor.

- babanız alman olurdu ibneler
    -yaz yaz twitter'a yaz bunu
    -olm manyak mısın ağırlığımız var cemiyette
    -trump'ın hesabına gir ordan yaz kanka.
  • baba ne yaptın kavgada söylenmez hahahaha

macron'dan da "general lafayette olmasa londra'ya vergi ödüyordunuz" bekliyorum*
  • ingilizcesi olmayanlar için çevirmek istediğim şiir gibi tweet.

"işgaldeki hali sakın unutma,
    abd'ye dil uzatma sebepsiz,
    sen anandan yine çıkardın amma,
    baban alman olurdu şerefsiz."

donald trump
  • o değilde şu trump'un tweetle siyaset yapma olayı ortamı resmen rts oyun gibi yapıyor.

sen şimdi oyun oynuyorsun, üstten böyle bir devlet başkanı resmi ile sana bildirim geliyor; vergi arttırdım, ittifak teklif ediyorum, üretimi azalttım... aha aynısı. hatta oyunda bile bir ciddiyet var bu anca atar, gider yapıp laf sokuyor.
  • bu adam bu yüzden başkan seçildi, bu yüzden ikinci dönem de seçilecek.

macron gibi tipler nezaket kisvesi altında sinsi laf sokmalarla klasik bayat siyasetten ekmek yemeye çalışırken bu adam çıkıp "ne diyon lan orço gel yüzüme söyle" diyor, konu kapanıyor. haliyle trump'ın tarzı daha samimi geliyor insanlara. yürü be oranj adam.
  • atatürk'e sıralı saldırıların olduğu şu günlerde hatırlatmakta fayda var. belki anlarlar. dünyada hiçbir millet bize bu şekilde atar yapamaz. kendi ülkemizi kendimiz kurtardık lan! kıbrıs'a da girip halkımızı koruduk. fakirdik ama gurur yerindeydi her zaman. ta ki siyasal islamcılar iktidara gelene kadar.
  • normandiya çıkarması başladığında sovyetler birliği'nin lviv ve minsk önlerinde olduğu düşünüldüğünde muhtemelen 1 sene içerisinde fransızların fransızca yanında biraz da rusça öğreneceği bir döneme girmesinin daha muhtemel olduğunu ve bu sebeple yanlış olduğunu düşündüğüm bir tivittir.
  • macron da "ya onu bunu bırak da melaina'yle aran nasıl donald emmi?" diye bi' tweet atarsa tam kolej muhabbeti olacak olandır.
hesabın var mı? giriş yap