• baba ne yaptın kavgada söylenmez hahahaha

macron'dan da "general lafayette olmasa londra'ya vergi ödüyordunuz" bekliyorum*
  • o değilde şu trump'un tweetle siyaset yapma olayı ortamı resmen rts oyun gibi yapıyor.

sen şimdi oyun oynuyorsun, üstten böyle bir devlet başkanı resmi ile sana bildirim geliyor; vergi arttırdım, ittifak teklif ediyorum, üretimi azalttım... aha aynısı. hatta oyunda bile bir ciddiyet var bu anca atar, gider yapıp laf sokuyor.
  • çok güzel bilezik gibi geçirmiş helal olsun ama böyle popüler açıklamalar bana saçma geliyor. hiçbir gerçekçilik yok bunda, endüstri meslek lisesinde olan ağız dalaşına benzemiş, argüman yok, neden ordu kurmaması gerektiğiyle alakalı bir bilgi yok, yok fransada almanca öğreniyorsunuz falan, iyi amk oradan biz çıkalım çin kimseye saldırmaz rahat olun biz orta asyada onların anasını bellemiştik falan diyelim rahatlatalım ortamı.
  • macron da "ya onu bunu bırak da melaina'yle aran nasıl donald emmi?" diye bi' tweet atarsa tam kolej muhabbeti olacak olandır.
  • sarı reyis, yine koymuş lafı. hiç öyle diğer sinsi siyasetçiler gibi değildir, kendisi.

edit1: yapılan yorumlardan görülüyor ki yurdum insanının anlayamayacağı ve bir kaç gömlek üstün bir siyateçi lafı. ee tabii, biz senelerce en sinsilerine maruz kaldık ve takiyyenin allahını yaşadık. her 29ekim'de kulak ağrısı çeken siyasetçilere aşinayız, biz. böyle, göte göt diyen siyasetçileri hor görmemiz, pek tabii.

bir de şu liberal görünümlü, şeytan politikacıların duyarını kasmıyorlar mı. dünya nüfusunun'da en az %60'ının beyinsiz, olduğunu kanıtlıyor. siz, küreselciliğe & kapitalizme & neoliberalizme tapının. tapının da iliklerinize kadar her bir şeyinizi sömürsünler. ellerindeki medya gücü ile algılarına kanıp; tek hücreli organizmalar kıvamında her denileni kabullenin.
  • cehalet fışkıran bir tweet'in, yine cehalet fışkıran bir sözlüğe taşınmasıdır.
  • herhalde pentagon nasıl olsa deli şaşırmazlar diye içinde kalanları buna söyletip yaptırıyor.

- babanız alman olurdu ibneler
    -yaz yaz twitter'a yaz bunu
    -olm manyak mısın ağırlığımız var cemiyette
    -trump'ın hesabına gir ordan yaz kanka.
hesabın var mı? giriş yap