• türkiye milli takımının aynası olmasından korktuğum reklam filmidir.
  • uzerinde biraz daha çalışılsaymış daha guzel olacak ama neticede hoş reklam filmi
  • kaş yapayım derken göz çıkaran reklam olmuştur.annelerin, birbirlerinin çocuklarını çekiştirmesi her ne kadar reklam olsa da çok itici olmuştur.
  • reklamdaki diyaloglar şöledir:

uğur boral'ın annesi fadime boral: "vallahi size bişey söyleyeyim mi?benim uğur'um iyi oynasın,kupayı alır bizim takım"

semih şentürk'ün annesi rabiye şentürk : "oğlum diye söylemiyorum atarsa semih atar golleri.."

arda turan'ın annesi yüksel turan(y.t) ve ibrahim kaş'ın annesi yasemin kaş(y.k) atışırlar: y.t: "ardacığım takımın beyni,beyni.." - y.k: "aaa o boyla mı?" - y.t: "ne varmış boyunda?sanki sizinki çok mu uzun?" - y.k : "heralde uzun!"

mehmet aurelio'nun annesi lucia aurelio: "ben diyo mehmet orta saha..iyi oyun,türkiye şampiyon.."

gökdeniz karadeniz'in annesi nilüfer karadeniz : "hanımlar gökdeniz'imin rusya'da neler yaptığını bilmiyo gibi konuşuyosunuz.."

gökhan zan'ın annesi kevser zan: "amaan kusura bakmayın o da pek cılız..bak benim gökhan'ıma.."

volkan demirel'in annesi leyla demirel: "benim volkan'ıma kim gol atabilir ki?panterdir benim evladım panteer.."

tolga zengin'in annesi melek zengin: " aaa benim tolgam kedi mi ki?sizinkinden panter.."

emre aşık'ın annesi hilmiye aşık: "benim emre'm yeter..takımda ondan yakışıklısı var mı?"

(colin) kazım kazım'ın annesi emine kazım: "benim kazım iki kişilik oynar..bak adı zaten kazım kazım.."

servet çetin'in annesi suna çetin -müthiş şivesiyle-: "servet'imi konuşanınız yok maşallah..yavrum bi başına takım.."

ayhan akman'ın annesi ayşe akman: "e o zaman çıksın bi başına oynasın bakalım"

ve son olarak yine suna çetin: "oynaaarr.."

ben sevdim yaa..tamam birbirlerine hava basma konusunda tavan yapmış olabilirler ama çok da sevimliler yahuu :)
  • beni en cok sasirtan emre asik in annesi oldu. hic tahmin etmemistim boyle tesetturlu bir annesi olacagini. aurelionun annesi istanbul'da olmadigi icin brezilya'ya gidip tek basina cekim yapmislar aslinda ama hic anlasilmiyor. kalitesini bilemem ama dikkat cekici bir reklam filmi olmus. 'hmmmm bu kimin annesiydi yaa" diye dusunmek zorunda kaliyorsunuz surekli.
  • çok çirkin olmuş hiç beğenmedim.
  • yüz gülümseten bir reklam olmuş. gelen tepkilere hiç anlam veremedim. herhalde anneler gerçekten böyle toplansa muhabbet bu şekilde olmaz.artı reklamla milli takımın ruh halinin ne alakası var. orda altın günü gibi bir ortam yaratılmaya çalışılmış sanırım. en komiğime giden servet'in annesi oldu. diyalogları süper.

-servet'im tek başına takım.
    -ee o zaman çıksın tek başına oynasın.
    -oynarrr...
  • servet çetin'in annesi suna çetin'de harbi anadolu kadınını gördüğüm reklam..o cebbar, o fedakar türk anası işte bu dedim görünce..yarın savaş çıksa sırtına top mermisi alıp cepheye gidermiş gibi bir intiba bırakıyor.*
  • servet cetin'in annesi gercekten en dogalidir, en olmasi gerekenidir, en olmusudur, reklama en hakkini verenidir. volkan demirel'in annesi de tovbe estagfurullah cok acayip.
hesabın var mı? giriş yap