• arsa değil, arsacıktır.

lütfen provokasyon yapmayın, altı üstü 5 milyar milyon m2 arsa yani. babasından kalmıştır, ankara'nın yarısının babasından kalması gibi.

edit: lan ne kızıyonuz 500 metrekare falan kalmıştır ankara'da işte turgut altınok'a ait olmayan, idare ediverin onunla.
  • dilber bunu duymasın.

satılacak çok tarlası var.
  • ankara'yı almış zaten. seçimle almasına gerek kalmamış.
  • lan hani derebeyliği , ağalık bitmişti aq ? 5 bin dönüm yapar. 5 bin tane futbol sahası , 50 bin villa , 250 bin daire yapılabilinir oraya x 4 nufus = 1 milyon insan .

adam kendine bir ankara kadar daha şehir kurabilir isterse.

5 bin dönüm aileden miras kaldıysa eski toprak ağalarından olduğunun ve ağa soylarının hale yönetimde olduğunun kanıtıdır, yok eğer sondradan aldı ise daha vahim .

yok arkadaş bu millete harbi harbi bir sosyalist devrim lazım. para- mal mülk hepsi bir avuç parazit zenginin elinde tıkanmış halde. biz de hala fed faiz yükseltecek mi , dolar düşer mi , neye göre tasarruf etmeliyiz ? derdindeyiz. meğersem mal mülk para hep bu stokçu parazitlerdeymiş.

not : koç grubu - zorlu - torku vs. gibi üretim yapan sermaye sahiplerini destekliyorum ama bunun gibi üretmeden parazit gibi geçinen rantçıları lanetliyorum.
  • emanet, emanettt.

(bkz: mülk allah'ındır biz emanetçiyiz)
    (bkz: turgut altınok'un biz emanetçiyiz demesi)

ne hikmetse hep böyleleri emanetçi oluyor..
  • adam ankara'nın ağası olmuş.
  • 5 milyon metrekarelik tarla olduğunu duymama şahit olan olay resmen oha.
  • adamın tarlasından baskent geçmiş.
  • mülk allah’ındır. geriye kalan her şey turgut altınok’un.
  • oğlum madem mülk allah'ın neden hepsinin tapuları sizin üstünüze.

ümit özdağ'ın dediği gibi ilk önce fakirler cennete girecek diyenlerin hepsi zengin.
hesabın var mı? giriş yap