• arada memleket gündemini görmek için girip hemencecik kaçtığım deli işi platform.
    arkadaş sizi nasıl tutuyorlar içeride.
    gündeme bakıyorum:
    bursa'da çocuk istismarı skandal
    samsunspor
    hande erçel
    terörist zimbabve
    halıcılık mezunları atama bekliyor
    bi ton alakasız acayip şey.
    bi flooda takılıyorsun, burdurda çocuk istismarı, öteki yazıyor çocukları satmışlar, beriki ekliyor çocukları satın alanlar yemiş.
    başka trol geliyor çocuk eti kekikle lezzetlendirilir, beriki ona şerefsiz, çocuk dediğin soğanda bekletilir öyle yenir diyor, ana avrat sövüyorlar birbirlerine. araya eyt'liler dadanıyor, bizi de istismar ediyorlar diyor. şükür onlar çıktı galiba twitterdan emekli oldular rahatladı elon musk.
    çorumlu tekel bayii birleşmiş milletler genel sekreterine laf sokuyor, o ona cevap veriyor birbirlerini engelliyorlar. kore popuna meftun kızlar kenarda bir ordu. kim sik sok çok üzülmüş geçen dudak kremi bitmiş yas tutuyorlar. tam bir kaos, bir kör döğüşü. özlü sözcüler, lif satanlar, deliler manyaklar...
    aklı olan bi dakka durmaz twitterda.
    dünyadaki baharlarımız sayılı...
  • bu sitedeki her şeye muhalif entel kesimin iq seviyesi gibi'deki ilkkan'ınki kadar. en mantıksız şeyi bile düzgün ifadelerle mantığa bağlamaya çalışıyorlar ama aklıselim her insan "höö?" diye bakar bunların yaptığı açıklamalara.

bahsettiğim şeyi biraz daha açıklığa kavuşturmak adına şu videoyu da paylaşabilirim.
  • onlyfans kapanmasından sonra rağbet görecek uygulama
  • suriyeli bir hayvan fransada parktaki bebekleri bıçaklıyor. twitter ise "çocuklara karşı şiddet görüntüleri" içerdiği bahanesiyle tek tek paylaşılan videoları siliyor. kurbanlar bahane edilerek failler korunuyor. nasıl bir kuşatma altında olduğumuzun dehşet verici göstergesi.
  • mavi tik olayıyla istediğin kadar yazma avantajı ne berbat bir karardır . karakter sınırı zaten twitter'ı twitter yapan şeydi kardeşim, hatta tek şeydi diyebiliriz.

bunu sanki bir olumsuzlukmuş gibi, "parayı ver istediğin kadar yaz" olayına dönüştürmek acınası bir durum.
  • bu sitede gezmekten hoşnut olan var mı? johnny depp yazıyor, giriyorum karşıma hz mehdi asla durduralamaz! diye bir yazı çıkıyor. kaydırıyorum 40 bin kişilik troll ordusu diyor onun altında odtü kapatılsın falan yazıyor. ne aptalca bir site. etiketler gereksiz kullaniliyor ve şikayet edince de bir şey olmuyor. bir sürü cinsel içerik, ilgi kaşarı da cabası. ne yapıp ettim yüzlerce spam attim ilgi alanlarımı seçtim düzgün sayfaları takip ettim ama twitter anasayfasını adam edemedim. akıl sağlığı yerinde olanın bu sitede işi yok onu anladım.
  • bazı sahtekâr ve sapık hocaların, beyni yıkanarak hipnotize olmuş müritleri tarafından kullanılamaz hâle getirilen sosyal mecradır.

gündemi takip etmek için bir başlığa tıklıyorsunuz ve altında o konu ile alakalı, doğru düzgün hiçbir yorum ve paylaşım bulamıyorsunuz. organize suç örgütü lideri, pedofil, şantajcı ve sapık bir hocanın, bol bol reklamına maruz kalıyorsunuz.

elon musk bu siteyi satın aldı ancak site düzeleceği yerde çok daha beter bir hâle geldi. kullanılamıyor resmen. iyice cılkı çıkmış durumda.

ya, bu sapık hocanın fahişe müritlerinin saçma sapan paylaşımlarına maruz kalıyorsunuz, ya da birbirinden rezil ve ahlaksız reklamlara, fuhuş ilanlarına, etkileşim kasmak için bin takla atan güruhun zırvalarına maruz kalıyorsunuz. bu yüzden gözünüz kanıyor resmen.

velhasıl kelam, elon musk kalkıp mavi tık falan atacağına, önce bu siteyi ıslah etsin ve suç örgütlerinin, fahişelerin ve envai çeşit saçmalığın bu mecrayı foseptik çukuruna çevirmesin mâni olsun.
  • "biri bana anlatsın" ile başlayan sikko tivitler ile anası gerçekten iyice sikilmiş bir site olmuş. takip etmediğim hesapları birbirinin aynısı tivitlerle önüme ısrarla düşürmeye devam ediyor. gerçekten virüs gibi. kurtulmak için bir hesabı sessize alsan benzer başka bir hesabı fırlatıyor. senin ben öneri algoritmanı sikeyim. senin ben etkileşime sokma sevdanı sikeyim aq sitesi.
  • pandemi döneminde bıraktığım ve sonrasında açtığım ve son olarak da son 2 yıldır kullanmadığım sosyal medya uygulaması.

pandemi döneminden sonra tekrar açtığımda hiçbir şey kaçırmadığımı, paylaşılan şeylerin yıllardan beri paylaşılan şeylerin birebir tekrarı olduğunu fark ettim.

bir şeyleri kaçırma hissi twitter dışında haberleri takip etmekte de oluyordu. haber takip etmeyi ve haber izlemeyi de kestim. bugün haberlere baktığımda hep aynı şeylerin olduğunu ve sürekli kendini tekrar eden haberler olduğunu gördüm.

özetle sağlığınız için twitter ve gündemleri takip etmeyi bırakın. emin olun hiçbir şey kaçırmıyorsunuz.
  • 2011 de açtığım çocukluk hesabını geri kurtararak tüm fav ve tweetleri silmiş aktif olarak gündemi takip ettiğim platform
hesabın var mı? giriş yap