• eğitim bir sen istanbul 4 no'lu şube başkanı talat yavuz'un bugün bir haber programında verdiği kafası güzel beyanat. sonra çeşitli varyasonlara çekerek eheh aslında yasak olmayabilir de işte hede hödö demeye getirdi ama zihniyet açık.

senin başbakan'ın mafya dizisini överken çocuklar etkilenmiyor da oyuncuların özel hayatındaki birtakım yanlışlıklardan mı etkileniyor? oyuncuların kendi sorunudur, tedavi görür o başka. yasak koymak niye? her şeye yasak koyacaksınız elinizden gelse mk.

kaynak
  • " birinci dereceden akrabası torbacı olan adamın da istifa etmesini saygılarımızla arz ederiz."

çok ak pak insanların isteğidir.
  • (bkz: inş cnm ya)
  • on numara fikirdir. cihangir'in karanlık, loş evlerinde 20 kişi alt alta üst üste koko partileri verdikten sonra televizyonda şeker çocuk olarak boy gösteren adamı şahsen görmek istemem, çocuğuma da göstermem.
  • kafası güzel bir insanın beyanatıdır. ''doğru düzgün kendi dilini konuşamayan, eşine şiddet uygulayan, kültürsüzlüğünde bir o yana bir bu yana çarpan insanları tv dizilerinde, reklamlarda, orada burada sıkça görüyoruz ama biz, ya o ne olacak?'' diye sordurtur.
  • trt gibi bir kanala müdür olarak getirilen ve o sırada trt'de program yapmakta olan bir sanatçı için ''bu kanala böyle oynak karılar getirmeyin'' diyebilecek kadar terbiyesiz, kişilik yoksunu ve cinsiyetçi insan -ki insan dediğim için kendimden utanıyorum- ile aynı zihniyete sahip yine bir başka insan(!) söylemidir ayrıca. sanatçı ismini istekli olarak yazmıyorum.
  • görünce "yok daha neler!" dediğim entrydir. dizilerde oynatmayıp,görünce herkesin kafasını çevirmesi gibi saçma sapan fikirler ancak onları daha büyük bir uyuşturucu batağına iter.
  • çalan çırpan, şiddetten davalık tüm adamlar meclise gidince onlara ses neden çıkartmadıklarını düşündüğüm açıklamalar ayrıca (bkz: kardeş sana ne)
  • dizilerde uyuşturucu kullanma temalarının olduğu bir memlekette oyuncunun oynamaması oldukça saçmalık olan öneri. evvela dizilerdeki uyuşturucu kullanma sahnelerinin engellenmesi lazımdır.
hesabın var mı? giriş yap