• ilk duyduğumda inanamadığım, ardından sadece 1,5 saatlik bir randevu için olduğunu öğrenince şoka girdiğim hadise. giymesi, bakması, çekiştirmesi, kaçamak bakışlar, damadın annesinin olaya müdahalesi filan derken bir bakmışsın 1,5 saat geçmiş, hop 150 tl. evlilik hazırlığındaki gençlere 1 tur yetmez 2 tur geçireyimci bu zihniyeti esefle kınıyor, sana yazıklar olsun diyorum vakko wedding.
  • eger 150 tl yi gelinlik satin alindiginda fiyatindan dusuyorlarsa, sukela bir uygulamadir.

edit: saritelenin uyarisi ile, 150 tl yi gelinlik fiyatindan dustuklerini ogrenmis olduk.
  • vakko weddinglere girdiğiniz zaman sizlere su/içecek de ikram edilmez. dilerseniz otomatlardan ücreti karşılığında alırsınız.

neden? su içenin/deneme yapanın masrafını içmeyen/yapmayanlara yansıtmıyorlar. böylelikle standart bir alım-satımda ödediğiniz ücret düşüyor.

edit: adam entryi ciddiye alıp marka savunucusu demiş bana, ya allah. pegasus desem, ironi desem, geyik desem? öfff çok bozdu lan burası
  • -mualla ablan diker kızım gelinliğini.
    -hayır ya! ben vakko'dan alıcam.
    -sen git, dene, beğen, seç, fotosunu çek gel, aynısını diker valla.
    -alo randevu için arıyorum ben; gelinliklerinizden denemek istiyorum.
  • prensip olarak benim alışveriş anlayışıma uygun değil. zamanında eşime gelinlik alacağımız zaman (bkz: oleg cassini) gelinlik bakmak için randevumuz yok diye bizi kapıdan çevirmişti. o an nereden gelinlik almayacağımız konusunda bana çok yardımcı olmuşlardı.

bu arada buna benzer konularda ben firmaya kızamam, sonuçta serbest piyasa diye bir gerçek var. silkelenecek keriz çok olduktan sonra adamlar kapıya turnike koyup içeri her girenden de para alırlar, ne fark eder yani.
  • iyi de bir kere evleniliyor yani, bunu göz ardı etmeyin yaniiiiiiiii..
    ahahaahaha.. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • (bkz: yallah kadıköye) o zaman. vakkoda ne isin var demezler mi adama?
  • zaten evlilik yeterince yüklü miktarlı merasimler silsilesi. 150 tl'nin büyük resimde pek bir önemi yok ama koca bir soru beliriyor insanın kafasında: neden. hadi diyeceğim her önüne gelen gelinlik denemeye gelir kalabalık olmasın diyedir falan ama amaç zaten denemeye gelinmesi değil mi? sana ne sonrasında alıp almayacağımdan. sinirlendim.
  • götünde don yokken onmilyarlarca lira borca girip prenseslere layık düğün yapmadan duramayan özenti yurdum kezbanına koymayacak durumdur.
hesabın var mı? giriş yap